Tarih Kitapları

Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü PDF indir

Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü PDF indir, e-kitap sitemizde Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oral Sander tarafından kaleme alınan Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü kitabı 333 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü kitabını 9789755330495 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü kitap özeti, Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü pdf oku, Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü yandex, Oral Sander e-kitap pdf, Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü PDF Drive, Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü PDF Oku

Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü Kısa Özet

Phoenix, Grek ve Mısır mitolojisinde beş yüz yıl yaşadıktan sonra kendini ateşe atan ve külleri içinden yeniden doğup sonsuza dek var olan bir kuştur. O kadar yaşadıktan sonra bu intiharı neden kendisine reva gördüğü pek belirli değilse de, aynı kalıp içinde uzun süre yaşamanın yaratabileceği sıkıntı bir neden olarak düşünülebilir. Hele külleri içinden başka bir kuş olarak yeniden yeryüzüne dönmesi ve sonsuza dek yaşama isteği dikkate alınırsa, bu açıklama akla yakın görünmektedir.

Phoenix’in Türkçede tam karşılığı yok. Her türlü doğaüstü yeteneğe sahip ve çoğumuzun yakında zamandan tanıdığı “Anka Kuşu”nun Phoenix yerine kullanılması yanlış olmasa gerek.

Anka’nın Yükselişi ve Düşüşü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu