Edebiyat Kitapları

Anlaşma PDF indir

Anlaşma PDF indir, e-kitap sitemizde Anlaşma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elle Kennedy tarafından kaleme alınan Anlaşma kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Anlaşma kitabını 9786258387261 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Anlaşma kitap özeti, Anlaşma pdf oku, Anlaşma yandex, Elle Kennedy e-kitap pdf, Anlaşma PDF Drive, Anlaşma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Anlaşma PDF Oku

Anlaşma Kısa Özet

Hannah Wells sonunda onu etkileyen birini bulmuştu. Hayatının her alanında son derece özgüvenli olmasına rağmen, konu seks ve flört olduğunda beceriksizin tekiydi. Lakin hoşlandığı adamın dikkatini çekmek istiyorsa bu durum değişmeliydi. İşe sinir bozucu, çocuksu ve kendini beğenmiş hokey takımı kaptanının özel ders isteğini kabullenerek ekranlara gelecektı. Tabii bir şartla.

Garrett Graham’ın tek istediği mezun olduktan sonra profesyonel hokey oyuncusu olmaktı fakat düşen hemen hemensı, uğruna çabaladığı her şeyi tehlikeye atıyordu. Eğer alaycı bir esmer güzelinin başka bir adamı kıskandırmasına yardım etmek takımdaki pozisyonunu garanti altına alacaksa buna katlanacaktı.

Lakin beklenmedik bir öpücük her ikisini de önceden deneyimlemedikleri duygulara sürüklediğinde, Garrett numara yapmanın hiçbir işe yaramayacağını anlamıştı. Hannah’yı aradığı adamın tam karşısında durduğuna ikna etmek zorundaydı.

“Elle Kennedy, bu türün duygularını, romantikliğini ve dizginlenemeyen seksiliğini ustaca yakalıyor!” —Alice Clayton

“Hem enfes bir biçimde ateşli hem de yüreğinizi burkacak kadar tatlı olan Anlaşma kesinlikle harika!” —Katy Evans

“Okuduğum en iyi üniversite temalı aşk kitabıydı… Güldüm, kendimden geçtim, kitabı elimden bırakamadım. Şiddetle öneriyorum!” —Aestas Book Blog

“Garrett hayallerden fırlamış gibi.” —Monica Murphy

Anlaşma PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu