Sağlık Kitapları

Anne Babalar İçin Başucu Kitabı PDF indir

Anne Babalar İçin Başucu Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Anne Babalar İçin Başucu Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Neslim Güvendeğer Doksat tarafından kaleme alınan Anne Babalar İçin Başucu Kitabı kitabı 268 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Anne Babalar İçin Başucu Kitabı kitabını 9786055370466 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Anne Babalar İçin Başucu Kitabı kitap özeti, Anne Babalar İçin Başucu Kitabı pdf oku, Anne Babalar İçin Başucu Kitabı yandex, Neslim Güvendeğer Doksat e-kitap pdf, Anne Babalar İçin Başucu Kitabı PDF Drive, Anne Babalar İçin Başucu Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Anne Babalar İçin Başucu Kitabı PDF Oku

Anne Babalar İçin Başucu Kitabı Kısa Özet

Anne babalar için bebeğin doğumundan başlayarak ergenlik döneminin sonuna kadar olan zamandaki ruhsal gelişim basamaklarının özellikleri, bu zamanlarda gelişebilecek ruhsal hastalıkların belirtileri ve tüm bu konularda önemle üstünde durulması gereken noktaları vurgulayan bu kitap ebeveynler için başucu kitabı olarak hazırlandı. Tıbbi içeriği çocuklardan anne babalara, eğitimcilerden psikoloji ve psikiyatri öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap ederek çocuk ruh sağlığı kapsamı içinde bir kılavuz olmayı planlıyor.

Neslim Güvendeğer Doksat, 1969 senesinde İzmir’de doğmuş, 1987 senesinde İzmir Amerikan Koleji, 1993 senesinde da Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1998 senesinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Çocuk Ruh Sağlığı ihtisasını tamamlamış ve bu alandaki çalışmalarını İstanbul’da, eşi Prof. Dr. Mehmet Kerem Doksat ile birlikte Polimed Ruh Sağlığı Merkezi’nde yürütmektedir. Aynı zamanda Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

Anne Babalar İçin Başucu Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu