Tarih Kitapları

Antik Yunan’ın Kısa Tarihi PDF indir

Antik Yunan’ın Kısa Tarihi PDF indir, e-kitap sitemizde Antik Yunan’ın Kısa Tarihi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sarah B. Pomeroy tarafından kaleme alınan Antik Yunan’ın Kısa Tarihi kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Antik Yunan’ın Kısa Tarihi kitabını 9786051716855 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Antik Yunan’ın Kısa Tarihi kitap özeti, Antik Yunan’ın Kısa Tarihi pdf oku, Antik Yunan’ın Kısa Tarihi yandex, Sarah B. Pomeroy e-kitap pdf, Antik Yunan’ın Kısa Tarihi PDF Drive, Antik Yunan’ın Kısa Tarihi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Antik Yunan’ın Kısa Tarihi PDF Oku

Antik Yunan’ın Kısa Tarihi Kısa Özet

Okurun Antik Yunan dünyasını şekillendiren başlıca siyasi ve askeri hadiseleri takip edebilmesini amacında olan yazarlar, bunun yanı sıra mühim toplumsal, ekonomik ve kültürel olguları da konu alıyor. Kitapta Yunan tarihinin kısa, fakat bütünlüklü bir taslağını sunan bir Zaman Cetveli, kapsamlı bir sözlük ile bir çok resim ve harita bulunmaktadır. Antik Yunan’ın Kısa Tarihi, antikçağ tarihi alanında eğitim gören öğrenciler ve konuyla alakalı bilgi edinmek isteyenler için güvenilir bir kaynaktır.

*Yazarlar ortaya balakayla dolu harika bir eser çıkarmışlar.*
 – M. Meier, Ruhr Üniversitesi

*Ustaca yazılmış ve anlaşılırlığı son derece yüksek miktarda olan bu eser, Antik Yunan medeniyetinin öğrencilere ve konunun meraklılarına nasıl sunulması gerektiğini müthişen gösteriyor.* 
 – J. Roisman, Colby College

*Bu kitap çok çekici, kısa ama öz bilgiler içeren bir kaynak kitaptır… Bu alandaki büyük bir boşluğu dolduruyor.*
 – Daniel Ogden, Exeter Üniversitesi 

*Antik Yunan’ın Kısa Tarihi güvenilir ve bilgilendirici…*
 – Nikolaos Papazarkadas, Trinity College, Dublin

Antik Yunan’ın Kısa Tarihi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu