Edebiyat Kitapları

Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir

Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinem Ataklı tarafından kaleme alınan Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabı 2789736548922 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı kitabını Ciltli numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı kitap özeti, Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı pdf oku, Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı yandex, Sinem Ataklı e-kitap pdf, Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Drive, Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı PDF Oku

Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı Kısa Özet

Tüm Karanlık Sırları Lakin İhanet Günceleri Gizler.

Lakin Ne Günceler Bunca İhaneti Yazmaya Yeter Ne De Her Zaman Göründüğü Gibidir Gerçekler.

Başlangıçta ikiye ayrılmış bir krallıktı Ardel. Batı, Doğu’yu ilhak ettiğinde Doğu’nun her yanı yağmalandı, halk köleleştirilip uzun seneler işkence ve aşağılanmaya maruz bırakıldı. Doğu halkının tek umudu Doğu Direnişi’nin önderi Prenses Audra’nın geri dönmesi ve hakkı olan tahtı geri almasıydı.

LilahTiernan, Batı Ardel’in yaşamını mahvettiği onlarca insandan yalnızca biriydi ve bir cinayet suçundan ölüm cezası aldığında yaşamı tamamen değişti.

Batı onu kendi halkına ihanet etmeye zorladığında Lilah, kanlı bir taht oyununun merkezindeki isim halini aldı.

Lilah iki ülkenin kaderini ellerinde tutarken kendi halkına ve Doğu Direnişi Komutanı Noah Harrison’a duyduğu sevgi ile yaşama arzusu içinde kaldığında taraf seçmek her geçen gün daha zor bir hale gelecekti.

“İnsan her şeye alışıyor. Bir tek tutsak olmaya alışamıyor. Bir tek özgürlük arzusundan vazgeçilmiyor.”

Ardel 1: İhanet Günceleri – Yan Boyamalı Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu