Çocuk Kitapları

Arkadaşıma Veda PDF indir

Arkadaşıma Veda PDF indir, e-kitap sitemizde Arkadaşıma Veda kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Arkadaşıma Veda kitabının çevirmenliğini Doğan ve Egmont Yayıncılık yapmıştır. Yayıncılığını Doğan ve Egmont Yayıncılık yaptığı Arkadaşıma Veda kitap özeti, Arkadaşıma Veda pdf oku, Arkadaşıma Veda yandex, Zülfü Livaneli e-kitap pdf, Arkadaşıma Veda PDF Drive, Arkadaşıma Veda Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Arkadaşıma Veda PDF Oku

Büyük usta Zülfü Livaneli bir ülkenin kurtuluş destanını anlatıyor…

Yardımcısı Salih Bozok’un dilinden dâhi önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayat hikâyesi. Yüreği daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadaşın, hayallerini gerçekleştirme masalı.

Canım yavrum, Ben yaşamım boyunca Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz bir hayranlık duydum ve daima onun izinden yürüdüm. Ne mutlu bana ki halkın, dâhi önderine duyduğu derin sevgiye tanık oldum. Bu kitap, onu halen altı yasındayken Selanik’te tanıdıgım ilk günden, Istanbul’da öldügü o acı güne kadar süren essiz dostlugumuzun hikâyesidir. Yüregi daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadasın, hayallerini gerçeklestirme hikâyesidir. Bu satırları bir ülkenin kurtulus destanı olarak da okumanı dilerim. Senden tek istegim, onun ilkelerini iyi anlaman ve yurduna yarasır, çalıskan bir insan olup siz gençlere emanet ettigi cumhuriyeti korumandır. Sevgilerimle, Baban Salih Bozok

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

Arkadaşıma Veda PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu