Edebiyat Kitapları

Arzu khayal seni istemiyorum PDF indir

Arzu khayal seni istemiyorum PDF indir, e-kitap sitemizde Seni İstemiyorum! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Arzu Khayal tarafından kaleme alınan Seni İstemiyorum! kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Seni İstemiyorum! kitabını 9786058364608 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Seni İstemiyorum! kitap özeti, Seni İstemiyorum! pdf oku, Seni İstemiyorum! yandex, Arzu Khayal e-kitap pdf, Seni İstemiyorum! PDF Drive, Seni İstemiyorum! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Arzu khayal seni istemiyorum PDF Oku

Seni İstemiyorum! Kısa Özet

Aşk tam dört yıl kadar geç kalmıştı. Barlas Karaman’ın kalbine, o gece gelmişti aşk.  19 yaşındaki, kendisine eş olarak giden ufak kızın yeşil gözlerinden akmıştı ruhuna ve kalbine. O gece cennetin yeşil tonunu kabullenmeyen genç adam, acımasızca sahip olmuştu ufak bedene. Canını yakan kadının ilerde kendi canını yakacağını hesaplamadan yapmıştı yapacağını….

Feriha ikinci kadın olarak gittiği evde çok zarar görecekti. İstenmediğini duyacak,hissedecekti.Normal yolla hamile kalmayan genç kadın,asla kadın olmanın ne olduğunu anlamamıştı. Sevgiye aç ruhunu, yaşamına borçlu olduğu adamın torununu doğurmak için geldiği evde doyurmak istemişti. Bir anne şefkati,baba sevgisi nasıl olur öğrenmek istemişti. kocası tarafından aşağılanacağından ve hor görüleceğinden habersiz.

Yalnış seçim, vicdan sızısı, gururdu onların içindeki duvarın adı. Aradaki önüne geçeri aşıp birlikte olabilecekler mi?

Arzu khayal seni istemiyorum PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu