Edebiyat Kitapları

Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları PDF indir

Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları PDF indir, e-kitap sitemizde Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitabı 88 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitabını 9786059277099 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları kitap özeti, Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları pdf oku, Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları yandex, Ömer Seyfettin e-kitap pdf, Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları PDF Drive, Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları PDF Oku

Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları Kısa Özet

Birtakım aydınlar İmparatorluğun dağılıp parçalanmasını engellemek için çare olarak *Osmanlı Kaynaşma Kulübü* adıyla bir cemiyet kurarlar.

Lakin cemiyet üyelerinin  ibretlik düşünceleri ve eylemleri gerçeklere toslayınca vaziyet içinden çıkılmaz bir hal alır. Ömer Seyfettin, bu güzel  *toplumsal roman*ında, çok akıllıca bir buluşla, dışarıdan bir gözle, Kadıköylü bir Ermeni’nin günlüğüyle hadiseleri anlatıyor ve düşüncelerini açıklıyor.

Eser, 1918 tarihli eski Türkçe ilk baskısından büyük bir titizlikle okundu ve sadeleştirildi. Aslına, ruhuna, Ömer Seyfettin’in düşüncelerine hiç ilişmeden.

Ashab-ı Kehfimiz Bir Ermeni Gencinin Hatıraları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu