Edebiyat Kitapları

Asi Çakıltaşı 3. Perde PDF indir

Asi Çakıltaşı 3. Perde PDF indir, e-kitap sitemizde Asi Çakıltaşı 3. Perde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınan Asi Çakıltaşı 3. Perde kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Asi Çakıltaşı 3. Perde kitabını 9786257642897 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Asi Çakıltaşı 3. Perde kitap özeti, Asi Çakıltaşı 3. Perde pdf oku, Asi Çakıltaşı 3. Perde yandex, Binnur Şafak Nigiz e-kitap pdf, Asi Çakıltaşı 3. Perde PDF Drive, Asi Çakıltaşı 3. Perde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asi Çakıltaşı 3. Perde PDF Oku

Asi Çakıltaşı 3. Perde Kısa Özet

Sanki bir mezarım vardı, yerini ondan başka kimse bilmiyordu.

 

Karan, Asi’nin yaralarını ağır ağır iyileştirirken, Asi artık yaşamını usulca yoluna koymaya başladığını hisseder. Kelebeğin parçalanan kanatları yavaşça birleşiyordur ve karşısındaki adama gitgide daha da bağlanarak kördüğüm olan Asi, hislerinin bu denli büyük bir şiddetle büyüyerek onu ele geçirmesinden korkmaya başlar. Durdurulamaz bir biçimde birbirlerine karışan kelebek ve sığınağı için aşağı sarkan idam ipi, ucunda yeni acıları taşımaktadır. Asi, ruhunun bel kemiğini kıran bir olayla karşılaşır ve artık her şey daha karanlıktır.

 

“Şimdi sana nasıl dokunsam zamanı delerim ben?” Durdu, anlayamamıştım, zaman da bizimle birlikte durdu. “Şimdi sana nasıl dokunsam,” dedi tekrardan, sesi artık daha kısıktı, adeta bana bir sırrını fısıldıyordu. “Zaman dokunmaz bize?”

Asi Çakıltaşı 3. Perde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu