Edebiyat Kitapları

Aşiyan 3 – Yegane PDF indir

Aşiyan 3 – Yegane PDF indir, e-kitap sitemizde Aşiyan 3 – Yegane kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hümeyra tarafından kaleme alınan Aşiyan 3 – Yegane kitabı 560 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşiyan 3 – Yegane kitabını 9786258099140 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşiyan 3 – Yegane kitap özeti, Aşiyan 3 – Yegane pdf oku, Aşiyan 3 – Yegane yandex, Hümeyra e-kitap pdf, Aşiyan 3 – Yegane PDF Drive, Aşiyan 3 – Yegane Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşiyan 3 – Yegane PDF Oku

Aşiyan 3 – Yegane Kısa Özet

Bir yanım ufak bir kız çocuğuyken bir yanım koca bir kadındı şimdi. İçimde dinmek bilmeyen o fırtınalar durulmuştu. Kadındım ben. İçimde herkese yetecek kadar sevgi vardı. Onun tüm yaralarını sarabilecek güçteydim. Küçük bir gözyaşına teslim olabilecek kadar da acizdim aslında. Kırılgandım, binbir parçaya bölünebilirdim ama tekrar ayağa kalkabilirdim. Çocuktum ben üstelik. Hatalarımla büyüyüp, olgunlaştım. Öncem yoktu, ilk kezrim vardı. Başlı başına bir dünyaydım ben artık.

“Aşiyan; yuva, kuş yuvası, ev demekmiş,” dediğinde sustum. O konuşsun, o anlatsın istedim. Konuşurken öyle güzeldi ki. “O kelimeyi ilk gördüğümde sen geldin benim aklıma. Her şey kadere bağlı. Kuşlar uçar ama hepsinin bir yuvası mevcuttur. Ama yerde, ama gökte, mutlaka mevcuttur. O yuva aşiyandır,” dedi. Vücudum yandı, kalbim alev aldı. “Senin içinde olduğun her yer bana ev olur, yuva olur, sıcaklık olur, sevda olur. Benim hikâyemin Aşiyan’ı sevgilim…” Gözlerini kapadı, elimin üzerinde iç çekti ve gözlerime bakarak, “Sensin,” dedi.
 

Aşiyan 3 – Yegane PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu