Psikoloji Kitapları

Aşk Evlilik Sadakatsizlik PDF indir

Aşk Evlilik Sadakatsizlik PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Evlilik Sadakatsizlik kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Z. Sungur tarafından kaleme alınan Aşk Evlilik Sadakatsizlik kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Evlilik Sadakatsizlik kitabını 9786254411915 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Evlilik Sadakatsizlik kitap özeti, Aşk Evlilik Sadakatsizlik pdf oku, Aşk Evlilik Sadakatsizlik yandex, Mehmet Z. Sungur e-kitap pdf, Aşk Evlilik Sadakatsizlik PDF Drive, Aşk Evlilik Sadakatsizlik Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Evlilik Sadakatsizlik PDF Oku

Aşk Evlilik Sadakatsizlik Kısa Özet

Öyle bir sevin ki bi hayli beğeni alan de sevmeyi sizden öğrensin… Aşk *ben*leri yok etmek pahasına *biz* olabilme çabası, sınırları iyi çizilmiş bir evlilik *ben*leri koruyarak *biz* olabilme sanatı, sadakatsizlik ise *biz*i yok etme riskini göze almaktır.

Aşk başınızı, sevgi dünyayı döndürür. Aşk *Seni seviyorum çünkü sana ihtiyacım var* derken sevgi *Sana ihtiyacım var çünkü seni seviyorum* der. Aşk tutkulu bir biçimde yaşanırken, sevgi farkındalıklı ve dingin biçimde yaşanır ve dinginleşen her şey gibi derinleşir.

Aşk evliliği başlatabilir fakat iyi bir evlilik sürdürebilmek için aşk asla yetmez. Evlilik de tıpkı trafikte seyreden araç gibi bakım ve onarım ister. Bazı zaman gitmek ister gidemez, arada bir kalmak ister ama kalamazsınız. Çünkü evliliğiniz ne gidecek kadar kötüdür ne de kalacak kadar iyi…

İnsan kusurlu bir varlıktır. İncinir, incitir. Sevmeyi öğrenmek arada bir affetmeyi öğrenmeyi de gerektirir. Affetmek geçmişi değiştirmez fakat geleceği değiştirebilir.

Affetmek unutmayı gerektirmez fakat borcu iptal edip, alacaklı olma halinden çıkmayı ve yüreğinizi ele geçiren öfkeden özgürleşmenizi sağlayabilir. Geleceğe yer açmak fakat geçmişe yapışmaktan vazgeçmekle olabilecekdür.

Öyle bir sevin ki bi hayli beğeni alan de sevmeyi sizden öğrensin…

Bu dünya biraz daha sevgi ve şefkatle daha manalı bir yer olabilir.

Aşk Evlilik Sadakatsizlik PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu