PDF İndir

Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk PDF indir

Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özlem Çorapçı Aydemir tarafından kaleme alınan Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk kitabını 9786059398763 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk kitap özeti, Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk pdf oku, Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk yandex, Özlem Çorapçı Aydemir e-kitap pdf, Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk PDF Drive, Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk PDF Oku

Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk Kısa Özet

Evin içindeki bu müthiş ambiyansa uysun diye pembe şık bir elbise giymiştim. Fonda müthiş bir dans müziği çalıyordu ve Doruk`un kollarında hemen hemen titriyordum. Ona vereceğim haber gerçekten fazla büyüktü ve heyecanı tüm benliğimi sarmıştı. Kendimi toparladım ve gözlerime aşkla bakan Doruk`a, Sana bir şey söylemem gerekiyor dedim.

Doruk gülümseyerek, Beni çok seviyorsun. Ve ben de seni çok seviyorum, kalbim dedi. Ben derin bir nefes alarak, Hayır, şaşıracağın bir şey söyleyeceğim dedim.

Doruk merakla gözlerini gözlerime sabitleyip, O kıl herifle çalışmaktan vazgeçtin dediğinde artık sabrımı zorladığının farkına vardım. Ayrıca bu haberin öyle romantik bir biçimde söylenemeyeceğini de anlamış oldum. Onun için derin bir nefes aldım ve gözlerimi gözlerinden bir an bile ayırmadan, Hamileyim diye tek kelime dile getirdim. Ardından vereceği tepkiyi bekledim. Doruk sustu.

Baktı… Baktı… Baktı ve yutkunmanın ardından tekleyerek, Hamile misin? diye sordu.

Ben gözlerindeki anlamı çözemedim ama Evet karşılığını verdiğimde kulakları sağır eden bir bağırış karşısında hemen hemen kahkahalara boğulmuştum. Ayaklarım yerden kesilirken, resmen Doruk`un sevincinde boğulmuştum.

Aşk Fırtınası – Hüzün kitabında acı ile yanıp kavrulmuş, gözyaşı denizine dalan Doruk ve İpek çiftimiz, Aşk Fırtınası – Mutluluk kitabında aşk ve mutluluk denizine balıklama dalıyor. İpek yakalamış olduğu bu mutluluğu tüm ihtişamıyla süslerken, Doruk mutluluk denizinde dalgalara karşı yüzmeye sürdürmekte.

Her bir sayfasında büyüleneceğiniz devam macerası tekrar sizlerle…

Aşk Fırtınası 2 – Mutluluk PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu