Psikoloji Kitapları

Aşk Her Şeyi Affederse PDF indir

Aşk Her Şeyi Affederse PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Her Şeyi Affederse kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erol Göka tarafından kaleme alınan Aşk Her Şeyi Affederse kitabı 222 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Her Şeyi Affederse kitabını 9786051143255 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Her Şeyi Affederse kitap özeti, Aşk Her Şeyi Affederse pdf oku, Aşk Her Şeyi Affederse yandex, Erol Göka e-kitap pdf, Aşk Her Şeyi Affederse PDF Drive, Aşk Her Şeyi Affederse Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Her Şeyi Affederse PDF Oku

Aşk Her Şeyi Affederse Kısa Özet

“Aşkın ahlakla bağlarının her geçen gün daha da koptuğu, `Aşk her şeyi affeder mi?` diye şarkıların söylendiği, sadakatsizlikle aşkın aynı yerde olamayacağını bir türlü anlayamamış bir dünya çapında yaşıyoruz uzunca bir zamandan beri.

Teknomedyatik dünya çapında ruhlarımız bir türlü huzur bulmuyor. Bu dünyaveyaha fazla barış ve adalet, sevgi ve merhamet katılabilmesi için, aşkın yeniden ahlakla birlikte tanımlanması gerektiğini düşünüyoruz. İşte bundan dolayı, teknomedyatik dünya çapında aşk ve ahlakı masaya yatırıyoruz.”

Erol Göka`dan çiçeği burnunda bir çalışma:

Aşk Her Şeyi Affederse Teorik ama içten, yabancı düşünür adları ve alıntılarıyla dolu ama bizden, yerli ama yüzü insanlığa dönük, dışarıdan bakıyor ama tepeden değil, objektif ama içimizdekini yakalamaya çalışıyor, insanlığını bizimle paylaşıyor, bizi daha çok insan hissettiriyor.

Aşk Her Şeyi Affederse PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu