Edebiyat Kitapları

Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bettina Belitz tarafından kaleme alınan Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 1944 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548062862 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, Bettina Belitz e-kitap pdf, Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap Kısa Özet

Aşk Kırıkları

“”Aşk Kırıkları heyecan verici ve romantik bir olay örgüsüne sahip. Sonunda kendini gerçek aşka bırakan genç bir kız ile aşktan korkan gizemli ve tehlikeli genç bir adamın nefes kesici hikâyesi.””

Bulletin Jugend und Literatur

“”Belki uyanacak ve her şeyin bir rüya olduğunu görecektim. Ama biliyordum, asıl şu ana dek yaşadığım hayat bir rüyaydı. Şimdiki ise gerçekti.””

Elisabeth Sturm, ailesi tarafından dünya çapındaki en sıkıcı yere taşınmaya zorlanmıştır. Büyük şehirden gelen Ellie kendini yalnız ve sürgün edilmiş gibi hisseder, üstelik yeni okulundakiler de kibirli ve soğuk görünmektedir. Fırtınalı bir gece, siyah atının üzerindeki karanlık bir binici tarafından kurtarılan Ellie, o andan bu yana onu hem korkutan hem de cezbeden gizemli rüyalar görmeye başlar. Rüyalarının izinden giderek senelerca kendisinden gizli tutulan aile sırrını açığa çıkaran Ellie, ölümcül bir tehlikeyle yüz yüze gelir.

Üstelik tüm gücüyle karşı koysa da kibirli, ulaşılmaz ve büyüleyici Colin’in karanlık cazibesinden uzak duramamaktadır. Lakin duyguları sevdiği adamı yok edecek kadar tehlikelidir…

“”Nefes kesici bir heyecan, bir hayli etkili, imkânsız bir aşk ve karanlık sırlar.”” 
eenfeuer.wordpress.com

“”Kitap çok hoşuma gitti. Sıkıcı aşk hikâyelerine veya hepsi birbirine andıran fantastik romanlara ilgi duymayanlara tavsiye edilir!”” 
LizzyNet.de

“”Kesinlikle her yaşa hitap eden, mizah dolu, romantik ve bunun yanı sıra oldukça önemli kitap.”” 
Westdeutsche Zeitung

“”Belitz, şuana dekki en güzel aşklardan birini yaşayan karakterler yaratmış. Aşk Kırıkları muhteşem bir aşkın yalnızca vampirlerle yaşanmadığını gösteriyor. Şimdiye kadar okuduğu kitaplardan tamamen başka bir şeyler denemek ve bu arada sıradışı bir romantizm yaşamak isteyen herkese tavsiye edilir!”” 
redenistsilberlesenistgold.blogspot.com

“”Aşk Kırıkları okurlara %100 yüz gülmeyi, ağlamayı, heyecanı garanti ediyor. Okuması çok keyifli!”” 
Buecherkinder.de

“”Kitap kurtları tarafından mutlaka yutulması gereken bir eser!”” 
Nordbayerischer Kurier

“”Yazar, roman kahramanının düşlerini müthiş bir hassaslıkla anlatıyor. Aşk, sır ve tehlike dolu, heyecanlı bir roman.”” 
Main Post

 

Hayal Kırıkları

“”Seni sevdiğimi sana söyleyebilmeyi çok isterdim ama şu anda bunu yapabileceğimden emin değilim. Evet, seni seviyorum.

Sadece şu an böyle hissetmiyorum. Ama biliyorum. Hatta eminim…””

Elisabeth Sturm’un karabasanların tehlikeli dünyasına gözlerini açtığı ve onlardan birine âşık olduğu yaz çoktan sonlanmıştır. Colin aylardır kayıptır ve Ellie bitmek bilmeyen kıştan bunalmıştır. Tekdüze günler ardı sıra geçerken geceleri onu rahatsız eden kâbuslar görmektedir. 

Evde yaşadığı tatsız olaylar Hamburg’da yaşayan ağabeyinin yanına gitmesini gerektirir fakat oraya vardığında onu hemen hemen tanıyamaz. Paul bitkin ve öfkelidir. Ellie onun kendisinden bir şeyler gizlediğini hisseder ve Paul’ün dünyasına girdikçe yüz yüze oldukları tehlikenin ne kadar büyük olduğunu fark eder. Artık kime güvenebileceğini bilemeyen Ellie, Paul için duyduğu endişenin ve Colin’e olan aşkının en kötü kâbuslarından daha korkunç sonuçları bulunacağından habersizdir…

 

Kalp Kırıkları

“”Ama bir şeyi çok iyi biliyorum ve gelecekte ne olursa olsun, dolambaçlı yollar beni nereye götürürse götürsün, bu beni dünya çapındaki her şeyden daha çok rahatlatıyor: Colin’i sevdiğimi biliyorum.”” 

Elisabeth Sturm karabasanların dünyasındaki açlığı, yıkıcı gücü ve dehşeti yaşamıştır ama yine de Colin’e olan aşkına sıkıca tutunur. Bitkin ve yaralı halde, özlem ve korkuyla onun dönmesini bekler. Bir araya geldiklerindeyse aşklarına gölge azaltan yaşlı ve kuvvetli karabasan Tessa’nın peşine düşerler. Karabasanın izini ve Ellie’nin kaybolan babasına dair ipuçları bulmayı umarak İtalya’ya doğru yola çıkarlar… 

Sevgi sabırdır.
Sevgi kıskanmaz.
Övünmez.
Böbürlenmez.
Sevgi kaba davranmaz.
Çıkar gözetmez.
Kolayca öfkelenmez.
Kötülüğe kapılmaz.
Haksızlığa sevinmez.
Ama gerçek olanla sevinir.
Sevgi her şeye katlanır.
Her şeye inanır.
Her şeyi ümit eder.
Sevgi her şeye dayanır.
Sevgi asla son bulmaz.

“”Harika bir üçlemenin olağanüstü son halkası! Başından sonuna kadar Colin ve Ellie’yi merakla takip ettim ve ustaca yazılmış hikâyelerinin tadını çıkardım.”” 
-BuchZeiten-

Aşk Kırıkları Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu