Psikoloji Kitapları

Aşk Psikolojisi PDF indir

Aşk Psikolojisi PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Psikolojisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zehra Erol tarafından kaleme alınan Aşk Psikolojisi kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Psikolojisi kitabını 9786050824940 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Psikolojisi kitap özeti, Aşk Psikolojisi pdf oku, Aşk Psikolojisi yandex, Zehra Erol e-kitap pdf, Aşk Psikolojisi PDF Drive, Aşk Psikolojisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Psikolojisi PDF Oku

Aşk Psikolojisi Kısa Özet

Âşık olduğumuzda yalnızca duygusal değişim yaşamayız; hemen hemen yaşamımız yeniden şekillenir. Çünkü aşk, insanın konuşmasını, huyunu suyunu, yemesini içmesini, uyumasını, işini, arkadaşlıklarını; özetle, her şeyini değiştirir.

Mutluluk kadar üzüntü, nefret ve öfkeyi de yoğun olarak yaşadığımız bir durum olan aşk, bunun yanı sıra insana ve kişiliğe göre de şekillenir. Böylelikle insandan insana değişen çeşitli aşk yaşantıları ortaya çıkıverir.

Aşkın insanın yaşamına derinlemesine nüfuz eden bütün bu etkilerine ve yaşanan sonuçlara yalnızca tek bir açıdan bakmak pek olabilecek değildir. Üstelik, aşkın insanlar üzerindeki tesirini daha iyi anlayabilmek için psikolojik, sosyolojik, nörolojik ve biyolojik boyutlarına bütün olarak bakmak yerinde olur.

Bu kitapta, aşkın insan üzerindeki etkileri yaşanmış örneklerle anlatılırken, bunun yanı sıra çeşitli kişilik türleri aşk odağa alınarak derinlemesine inceleniyor.

Aşk Psikolojisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu