Edebiyat Kitapları

Aşkın -De Hali PDF indir

Aşkın -De Hali PDF indir, e-kitap sitemizde Aşkın -De Hali kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan Aşkın -De Hali kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşkın -De Hali kitabını 9786254141034 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşkın -De Hali kitap özeti, Aşkın -De Hali pdf oku, Aşkın -De Hali yandex, Büşra Yılmaz e-kitap pdf, Aşkın -De Hali PDF Drive, Aşkın -De Hali Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşkın -De Hali PDF Oku

Aşkın -De Hali Kısa Özet

“O an kalkıp ona koşabilirdi ama ayakları önümüzdeki zamanlarda güzel günlere değil, çözemediği geçmişine doğru ilerliyordu. Oradaki düğümler ayaklarına dolaşmış, geleceğine yürümesine izin vermiyordu.”

Geçmişteki aşklarına takılıp kalmıştı altısı da… Şimdiki zamanda yolları kesişince hikâyeleri birbirine karıştı.

Umutla ararken ümitsizliğe düştükleri o gerçek aşk neredeydi? Otobüse yetişmeye çalışırken mi düşürmüşlerdi, paspasın altına mı süpürmüşlerdi? Kaybettikleri yerde miydi hâlâ, hiç ummadıkları birinde mi?

Hep birlikte geçmişlerine bakarken anladılar ki; bildikleri ve bilmedikleri bütün hâlleriyle aşk, gözlerinin önünde idi.

Aşkın -De Hali PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu