Edebiyat Kitapları

Asla Ders Almayacaklar PDF indir

Asla Ders Almayacaklar PDF indir, e-kitap sitemizde Asla Ders Almayacaklar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Layne Fargo tarafından kaleme alınan Asla Ders Almayacaklar kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Asla Ders Almayacaklar kitabını 9786057489258 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Asla Ders Almayacaklar kitap özeti, Asla Ders Almayacaklar pdf oku, Asla Ders Almayacaklar yandex, Layne Fargo e-kitap pdf, Asla Ders Almayacaklar PDF Drive, Asla Ders Almayacaklar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asla Ders Almayacaklar PDF Oku

Asla Ders Almayacaklar Kısa Özet

Usa Today’den Wendy Walker’ın deyimiyle, *Sert, ustaca ve tamamen korkusuz.* Asla Ders Almayacaklar, tacizci adamlara tam da hak ettiklerini veren iki kadın ile ilgili psikolojik bir gerilim romanı.

Layne Fargo’nun *tahrik edici yazım tarzı* ve *gerilimin tekinsiz çekiciliğini* ön plana çıkaran, Asla Ders Almayacaklar romanı, özellikle Killing Eve ve Chelsea Cain takipçilerinin bayılacağı bir feminist seri katil hikâyesi.

Chicago Review of Books -Kirkus Review

Scarlett clark İstisnai bir İngiliz edebiyatı profesörüdür. Ama Cinayetlerini Örtbas Etmede Çok Daha Olağanüstü İşler Çıkarır.

Her yıl Gorman Üniversitesi’nin en kötü adamını seçer ve onun kaderini en ufak ayrıntısına kadar planlar. Muhteşem planlama zekâsı aracılığıyla, senelerdır dikkatleri üzerine çekmeden cinayet işlemeye sürdürmektedir. Tam da en büyük avına hazırlanırken, okul kampüsündeki ölümlerin peşine düşmeye karar verir. Düşmanlarını kendine yakın tutmaya kararlı olan Scarlett, araştırma birimine katılır ve birimin başındaki Dr. Mina Pierce’ı baştan çıkarır. Her şey büyük planıyla uyumlu ilerlemektedir. Ta ki son kurbanında kontrolünü kaybedip yakalanma tehlikesiyle yüz yüze kalana kadar.

Bu arada Gorman Üniversitesi öğrencisi Carly Schiller, okuldaki ilk yılını kazasız belasız atlatma derdindedir. Babasının psikolojik tacizlerinden nihayet kurtulmuş olan Carly, derslerine odaklanıp gözlerden uzak bir okul yaşamı sürdürmek istemektedir. Ama yurttaki oda arkadaşının başka fikirleri mevcuttur. Allison Hadley havalı ve kendine güvenli bir kızdır, tam da Carly’nin olmak istediği gibi. İkisi kendilerini çok yoğun bir arkadaşlığın içinde bulurlar. Allison bir partide cinsel saldırıya maruz kalınca, Carly saldırgana cezasını vermeye ve intikam fantezilerini gerçeğe dönüştürmeye takıntılı hale gelir.

Asla Ders Almayacaklar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu