Roman Kitapları

Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar PDF indir

Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar PDF indir, e-kitap sitemizde Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serdar Çelik tarafından kaleme alınan Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar kitabı 114 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar kitabını 9786056958038 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar kitap özeti, Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar pdf oku, Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar yandex, Serdar Çelik e-kitap pdf, Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar PDF Drive, Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar PDF Oku

Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar Kısa Özet

Masallar, hafızanın diri kaynaklarıdır. Dilin değişime uğramadan kendisini açık açıkladıği bir hafıza toplamı olarak masal formu diğer türlerin de besleyicisi konumunda.

Serdar Çelik, Asme’nin Rüyası’nda unutulan dilin ve yaşanan acıların ortak anlatısını bir araya getiriyor. Çocukluk, hafızanın verimli toprağını durmadan eşeler. Çelik, çocukluğundan ve yaşantısında biriktirdiklerinden kuruyor masal dünyasını.

Dersim’in güzel yürekli bireylerindan dinleyerek, ardı sıra peşine düşerek, yol giderek, yolda yaşayarak derlenen bu masallar, gerçek düşün dilini masalın yurdunda duyanlara bir çağrı!

Asme’nin Rüyası – Dersim’den Masallar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu