Bilgisayar Kitapları

Asp.Net Core PDF indir

Asp.Net Core PDF indir, e-kitap sitemizde Asp.Net Core kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Faruk Kalkan tarafından kaleme alınan Asp.Net Core kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Asp.Net Core kitabını 9786052118375 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Asp.Net Core kitap özeti, Asp.Net Core pdf oku, Asp.Net Core yandex, Faruk Kalkan e-kitap pdf, Asp.Net Core PDF Drive, Asp.Net Core Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asp.Net Core PDF Oku

Asp.Net Core Kısa Özet

.NET Core platformdan bağımsız olarak geliştirilebilen ve platformdan bağımsız olarak host edilebilen Microsoft’un geliştirdiği açık kaynak kodlu uygulama geliştirme platformudur. ASP.NET Core ise .NET Core üzerine inşa edilmiş modüler bir web uygulama teknolojisidir. Daha önceden .NET Framework ile geliştirdiğimiz uygulamaları yalnızca Windows üzerinde çalıştırılabiliyorken .NET Core ile artık yalnızca Windows platformunda değil platformdan bağımsız olarak MAC ve Linux mekanlarında da çalıştırabilme olanağına sahibiz.

Senelerdir .NET Framework ile uygulama geliştirmiş birisinin sorabileceği ilk sorulardan biri neden .NET Core’a geçmeliyim. Aslına bakarsanız bu sorunun birden fazla cevabı var. Ama .NET Core’un en fazla göze çarpan özelliği platformdan bağımsız olarak çalışabilmesi. Böylelikle bir Linux sunucusuna uygulamanızı host ederek maliyetten kazanç sağlayabilirsiniz. 

– Asp.Net Core Mvc’ye Giriş 
– Controller 
– View 
– .Net Core Dosya Yapısı 
– Middleware 
– Routing 
– Dependency Injection 
– Model Binding 
– Tag Helpers 
– Validation 
– Cache 
– Bundler Minifier 
– Entity Framework 
– Options Ve Environment 
– Areas 
– Localization 
– Kullanıcı İşlemleri 
– Asp.Net Core ile Web Api 
– Razor Pages 
– Asp.Net Core ile Angular

Asp.Net Core PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu