Edebiyat Kitapları

Asude Bahçe PDF indir

Asude Bahçe PDF indir, e-kitap sitemizde Asude Bahçe kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Funda Uçuk Er tarafından kaleme alınan Asude Bahçe kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Asude Bahçe kitabını 9786052297926 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Asude Bahçe kitap özeti, Asude Bahçe pdf oku, Asude Bahçe yandex, Funda Uçuk Er e-kitap pdf, Asude Bahçe PDF Drive, Asude Bahçe Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Asude Bahçe PDF Oku

Asude Bahçe Kısa Özet

Her birimizin ömür kasnağında tamamlaması gereken motifler mevcuttur. Elbette bazı iğne darbeleri elimize batacak, bir miktar acı verecektir. Hayatımıza dâhil olan veya anlamlandıramadığımız münakaşalarla yaşamımızdan çıkan insanlar gibi motife dâhil olan renkler de olacak, motifteki rolü bitince dikiş kutusuna kaldırılan ipler de. Nihayetinde motifin tamamının meydana geldiği anı görmek hepsine değecek.

Zira Yaradan her meselede illaki yarattığının hayrını gözetir. Dolayısıyla yola kimi ve neyi çıkarıyorsa bilinmelidir ki muhakkak tekâmülüne fayda sağlayacak tecrübelere hizmet edecektir. Bunu hakkıyla gönlümüze anlatabilirsek o vakit başımıza gelen her musibette, ayağımıza takılan her dikende, *Elbette, benim göremediğim Mevla’nın benim için takdir ettiği bir hikmet mevcuttur,* düsturuna sığınabiliriz.

Huşu Ağacı’nın ikinci serisi Asude Bahçe, kapısına kara kış dayanan kederli kalplere, o kalplerin içindeki portakal çiçeklerine sığınmayı fısıldamak için yazıldı. Hikâye kaldığı yerden sürdürmekte.

Asude Bahçe PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu