Tarih Kitapları

Atatürk Etkisi PDF indir

Atatürk Etkisi PDF indir, e-kitap sitemizde Atatürk Etkisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinan Meydan tarafından kaleme alınan Atatürk Etkisi kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Atatürk Etkisi kitabını 9789751039606 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Atatürk Etkisi kitap özeti, Atatürk Etkisi pdf oku, Atatürk Etkisi yandex, Sinan Meydan e-kitap pdf, Atatürk Etkisi PDF Drive, Atatürk Etkisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Atatürk Etkisi PDF Oku

Atatürk Etkisi Kısa Özet

Son 150 yıllık Türkiye tarihini *iflas, işgal, direniş, kurtuluş* sözcükleriyle özetlemek olabilecekdür. 

İşte *Atatürk Etkisi*, iflasa ve işgale karşı direnişi ve kurtuluşu yaratan etkidir.  

Türkiye’yi emperyalist işgalden, saray/sultan baskısından ve geri kalmışlıktan kurtaran etkidir *Atatürk Etkisi*.

Türkiye tarihinin son 400 senesinde, Türk milletinin yaşamında *Atatürk Etkisi* kadar derin izler bırakan, *Atatürk Etkisi* kadar *kurtarıcı* bir *etki* daha yoktur: 

Ne 2. Abdülhamit ne Enver Paşa ne Adnan Menderes ne de başka biri Türk milletinin yaşamında *Atatürk Etkisi*yle kıyaslanabilecek kadar kuvvetli bir etki yaratabilmiştir.  

Atatürk’ten sonraki 65-70 yıllık karşıdevrime rağmen Türkiye Cumhuriyeti’ni bugün hala dimdik ayakta tutan şey *Atatürk Etkisi*dir. 

*Atatürk Etkisi* yaşanmış, bitmiş, dünde kalmış, tarih olmuş bir etki değildir; bugün hala canlıdır, diridir, çiçeği burnundadir ve hâlâ kurtarıcı niteliğini korumaktadır. 

*Atatürk Etkisi*yle kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gün gelecek yine *Atatürk Etkisi*yle kurtulacaktır. 

*Atatürk Etkisi*nin yeniden ortaya çıkması için yeni bir Atatürk beklemeyin. Atatürk yok ama *etkisi* burada; o etkiyi harekete geçirecek olan sizsiniz, biziz, hepimiziz. 

Atatürk Etkisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu