Tarih Kitapları

Atatürk’ün Yanı Başında PDF indir

Atatürk’ün Yanı Başında PDF indir, e-kitap sitemizde Atatürk’ün Yanı Başında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Kemal Ulusu tarafından kaleme alınan Atatürk’ün Yanı Başında kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Atatürk’ün Yanı Başında kitabını 9786056625152 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Atatürk’ün Yanı Başında kitap özeti, Atatürk’ün Yanı Başında pdf oku, Atatürk’ün Yanı Başında yandex, Mustafa Kemal Ulusu e-kitap pdf, Atatürk’ün Yanı Başında PDF Drive, Atatürk’ün Yanı Başında Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Atatürk’ün Yanı Başında PDF Oku

Atatürk’ün Yanı Başında Kısa Özet

On iki yıl boyunca Atatürk’ün Kütüphanecisi olarak görev yapan Nuri Ulusu tüm yurt gezilerinde, tatbikat ve manevralarda Atatürk’e eşlik etti. Atatürk son nefesini verirken bile onun yanı başındaydı.

Babası Nuri Ulusu’nun on iki boyunca biriktirdiği tüm bu anıları derleyen Mustafa Kemal Ulusu Atatürk’ün Yanı Başında adlı kitabının İstek Yayınları’ndan çıkan özel baskısı ile siz kıymetli okurlarla buluşuyor.

Atatürk’ün Yanı Başında kitabı ile Çankaya Köşkü Kütüphanesi’nin kapısından içeri girerek Atatürk’ün kitaplarla dolu dünyasına tanıklık etmekle kalmayacak, bunun yanı sıra gezilerine, dostluklarına, o ünlü sofrasına, hayallerine ve ideallerine de ortak olacaksınız.

Atatürk’ün Yanı Başında PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu