Tarih Kitapları

Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor PDF indir

Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor PDF indir, e-kitap sitemizde Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Salih Bozok tarafından kaleme alınan Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor kitabını 9786056826139 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor kitap özeti, Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor pdf oku, Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor yandex, Salih Bozok e-kitap pdf, Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor PDF Drive, Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor PDF Oku

Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor Kısa Özet

Türk inkılabının tarihini yazmak gelecek nesle düşen bir görevdir. Lakin bugünkü neslin de mühim bir görevi, esaslı bir yükümlülüğü mevcuttur. Her vatandaş inkılap tarihini ilgilendiren bütün bilgisini tarafsızca bir hisle tespit etmeli, tarihî belgeleri, gelecek neslin çocuklarına bırakmalıdır.

Atatürk’ün aracılığıyla her türlü mutluluğa ulaşmış olduğumdan millet ve memleketimin mutluluğunu ve esenliğini dilemekten başka hayatta hiçbir isteğim kalmamıştır. Bundan dolayı belgelere dayandırarak yazmak istediğim anıtımı okuyacak olanların yazılarımın içtenliğinden emin olmalarını her şeyden önce rica ederim.

Salih Bozok

Atatürk’ün Yaveri Salih Bozok Anlatıyor PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu