Roman Kitapları

Ateş Taşı 1 PDF indir

Ateş Taşı 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Ateş Taşı 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fikret Eroğlu tarafından kaleme alınan Ateş Taşı 1 kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ateş Taşı 1 kitabını 9786058119307 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateş Taşı 1 kitap özeti, Ateş Taşı 1 pdf oku, Ateş Taşı 1 yandex, Fikret Eroğlu e-kitap pdf, Ateş Taşı 1 PDF Drive, Ateş Taşı 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateş Taşı 1 PDF Oku

Ateş Taşı 1 Kısa Özet

Sisli bir gecede eve dönüş yolunda baslar her şey…

Baybars, babasının gizemli ve müthiş güçleri olan bir taşın koruyucuları içinde olduğunu öğrendiğinde hiç farkında olmadan kendisini bu topluluğun içinde bulur.

Binlerce yıl önce batık bir uygarlıktan geriye tek bir nesne kalır, Ateş Taşı… sahibine büyük bir güç kazandıran Ateş Taşının izini süren gölgeler onu karanlık duvarların arkasından çıkarmak için harekete geçerler. Lakin Ateş Taşının tehlikeli ellere geçmesinden endişe duyan koruyucular onu gün yüzüne çıkarmaktan başka çare bulamazlar.

Ateş Taşı serisinin ilk kitabi olan `Sisle Gelen Korku` gizem ve macera severlere hiç unutamayacakları bir yolculuk vaat ediyor.

Ateş Taşı 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu