PDF İndir

Ateş – Ulaş`mak PDF indir

Ateş – Ulaş`mak PDF indir, e-kitap sitemizde Ateş – Ulaş`mak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Filiz Puluç tarafından kaleme alınan Ateş – Ulaş`mak kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ateş – Ulaş`mak kitabını 9786256372153 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateş – Ulaş`mak kitap özeti, Ateş – Ulaş`mak pdf oku, Ateş – Ulaş`mak yandex, Filiz Puluç e-kitap pdf, Ateş – Ulaş`mak PDF Drive, Ateş – Ulaş`mak Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateş – Ulaş`mak PDF Oku

Ateş – Ulaş`mak Kısa Özet

Ateş Ulaş’mak
Filiz Puluç

Sana benzer bir çok şey.
Ama seni hissettirmez her gülümseme…

Parktaki yüzleşmeyle kader ağlarını örmeye devam eder. Bakışlar ve gözyaşları Arya ile Ulaş içindeki buzdan duvarı eritir. Ulaş’ın sırrının yaratmasıyla başlayan hüzünlü yolculukla kaçınılmaz olana varılır.

Aşkına yenik düşen Ulaş, konuşmak için cesaretini toplar. Arya bu sürede âşık olduğu adama elinden geldiğince destek olmaya çalışır. Her şey ağır ağır ve sevgiyle iyileşirken görünmez bir el hamlesini yapar.

Eren, şüphelerini Ulaş ile paylaştıkça birlikte yapbozun bazı kayıp ve yanlış parçalarını keşfederler. Üç aileyi kapsayan büyük resim, kayıp anılarla bezendiğinde ortaya çok değişik bir manzara çıkar.

En kaliteli gizli tutulanler yine göz önünde olanlardır. Şüpheli meydandadır, eski defterleri kapatmak için her şeye sahiptir ve onu sobelemek için artık çok geçtir.

Güzelsin sevgilim, herkes gibi.
Lakin seni ayıran bir şey var sende
Benden midir bilmediğim.
Sanmıyorum ki benden olsun.
Ben hiç bu kadar güzel görebilir miyim?

Ateş – Ulaş`mak PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu