Edebiyat Kitapları

Ateşpare – 1 Özel Baskı PDF indir

Ateşpare – 1 Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Ateşpare – 1 Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Melek tarafından kaleme alınan Ateşpare – 1 Özel Baskı kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ateşpare – 1 Özel Baskı kitabını 9786258133158 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateşpare – 1 Özel Baskı kitap özeti, Ateşpare – 1 Özel Baskı pdf oku, Ateşpare – 1 Özel Baskı yandex, Ceren Melek e-kitap pdf, Ateşpare – 1 Özel Baskı PDF Drive, Ateşpare – 1 Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateşpare – 1 Özel Baskı PDF Oku

Ateşpare – 1 Özel Baskı Kısa Özet

Adalet peşinde koşarken kendi kimliğini kaybeden bir seri katil: Aşkın. Üstün zekâsı ve kan dondurucu oyunlarıyla senelerdır yakalanmayan, kimliği bilinmeyen, tüm dünyanın aradığı bu seri katil ona gelen her işi içindeki vahşetle başarıyla tamamlamıştır. Lakin bir gün karşısına yeni bir kurban çıkar. Bu kurban Cebonayan adlı gizli bir örgütün önderi Ateş Alanguva’dır.

Aşkın her işinde başarılı olduğu gibi bu işte de başarılı bulunacağını düşünür ve kibrine yenik düşerek Ateş’in peşine düşer. Lakin Aşkın’ın bilmediği bir şey mevcuttur: Ateş de en az Aşkın kadar zeki ve tehlikelidir çünkü Ateş mafyatik gücü ve akıllara durgunluk veren teknolojik donanımıyla karanlık dünyaların tanınmış ismidir.
Aşkın ve Ateş’in yolları kesiştiğinde, yırtıcı bir güç savaşının içinde bulurlar kendilerini. Aralarındaki çekimle artık Ateş ve Ateşpare yangına düşmüşlerdir ve bu yangının ne denli büyük olduğunun farkında değillerdir.

“Korkmuyordum, ne karanlıktan ne gürleyen gök gürültüsünden ne de bana zarar verebilecek bir insandan. Çünkü ben karanlıktım, ben gürleyen göktüm; ben zarar görmez, ben zarar verirdim. Ben bir katildim. Bu bir sıfat değildi. Bu benim mesleğimdi.”

*Uyarı: Argo ve küfürlü ifadeler içerir.
Yetişkin okurlar içindir.

Ateşpare – 1 Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu