Çocuk Kitapları

Atıştırmalık Öyküler PDF indir

Atıştırmalık Öyküler PDF indir, e-kitap sitemizde Atıştırmalık Öyküler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Elif Yonat Toğay tarafından kaleme alınan Atıştırmalık Öyküler kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Atıştırmalık Öyküler kitabını 9786052851418 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Atıştırmalık Öyküler kitap özeti, Atıştırmalık Öyküler pdf oku, Atıştırmalık Öyküler yandex, Elif Yonat Toğay e-kitap pdf, Atıştırmalık Öyküler PDF Drive, Atıştırmalık Öyküler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Atıştırmalık Öyküler PDF Oku

Atıştırmalık Öyküler Kısa Özet

İlk çocuk kitabı Bir Şeyler Yapmam Gerek`le büyük bir çıkış yakalayan Elif Yonat Toğay, yeni kitabı Atıştırmalık Öyküler’de, yetişkinlere göre sıradan olmayanı, çocukların gözünden sıradan ve en doğal haliyle anlatıyor.

Günlük hayatla ilişkili 10 kısa öykünün olduğu bu keyifli kitap, kendine özgü mizahi duruşu ve Maria Brzozowska’nın göz alıcı fotoğraflarıyle her yaştan öyküseverin kalbini çeliyor.

2016 Tudem Edebiyat Üçüncülük Ödülü’ne değer görülen Atıştırmalık Öyküler, mutluluk, hayal kırıklığı, şaşkınlık gibi farklı duygulara değinerek gündelik hayattaki iletişim kopukluğuna da vurgu yapıyor.

Öyküleri, Varlık, Sarnıç, Kitapçı gibi dergilerde yayımlanan Elif Yonat Toğay, Atıştırmalık Öyküler’de, gündelik hayatta fark edilmeyen ayrıntı kısmı bir de çocukların gözünden anlatıyor. Her öyküde başka bir çocuğun dünyasına dalan bu tatlı kitap, yetişkinlerin ıskaladığı birden fazla mühim ânı yakalamayı başararak yaşamı her zamankinden daha manalı kılıyor. Atıştırmalık Öyküler`de, içi içine sığmayan çocuklar, oyunbaz anne-babalar, rengârenk oyuncaklar hayalden gerçeğe koşuşturuyor. Yaşamı büyük bir oyun alanına benzeten kitap, okurları vücut ısısını yükselterek anne babasını bir araya getirmeyi planlayan bir çocuğun veya Japon turistler gibi müzeleri arşınlayarak sosyal platformdan büyük alkış alan bir afacanın enteresan dünyasına davet ediyor.

Yaşsız olarak nitelendirilebilecek Atıştırmalık Öyküler`i kaleme alırken her zamanki gibi yaşamın kendisinden ilham alan Elif Yonat Toğay, kısa ve nükteli anlatımı ile her öykünün sonunda okurlarına gülücükler armağan ediyor.

Atıştırmalık Öyküler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu