Gizem Kitapları

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu PDF indir

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu PDF indir, e-kitap sitemizde Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Karla McLaren tarafından kaleme alınan Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabı 281 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitabını 9789752750081 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu kitap özeti, Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu pdf oku, Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu yandex, Karla McLaren e-kitap pdf, Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu PDF Drive, Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu PDF Oku

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu Kısa Özet

Aura ve Çakra Kullanma Kilavuzu insanbedenindeki esrarengiz enerji sisteminin nasil tedavi edilip korunacagini anlatan son derece enteresan bir kitap.

Karla McLaren, çakralarinizi, geç mis acilarin olusturdugu hasarlardan arindirmayi ve auranizi saldirgan, isgalci anerjilerden korumayi ögretiyor. Topraklama adi verdigi bir teknikle, beden, zihin ve yeryüzü arasinda içsel baglantinin nasil saglanacagini; auranin dogal sinirlarinin nasil tanimlanacagini ve auranini nasil yorumlanacagini açikliyor. Aura adi verilen enerji alanini görsel teknikler araciligiyla tedavi etmenin yollarini gösteren yazar, duygulari yönlendirmeyi ögrenerek verimli iliskiler kurmanin ve hiçbir ise yaramayan; kisiyi yalnızca duraksatan davranis kaliplarindan kurtulmanin olabilecek oldugunu ortaya koyuyor.

Son derece basit meditasyon metotlarıni uygulayarak hayati anlamli kilmanin yollarini gösteren Aura ve Çakra Kullanma Kilavuzu, kendinizle baglanti kurmaniz; bireysel kaderinizin zengin ve anlamli yolunu bulmaniz için essiz bir firsat.

Aura ve Çakra Kullanma Kılavuzu PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu