Edebiyat Kitapları

Av Ciltli PDF indir

Av Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Av Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aylem Güngördü tarafından kaleme alınan Av Ciltli kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Av Ciltli kitabını 9786257522083 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Av Ciltli kitap özeti, Av Ciltli pdf oku, Av Ciltli yandex, Aylem Güngördü e-kitap pdf, Av Ciltli PDF Drive, Av Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Av Ciltli PDF Oku

Av Ciltli Kısa Özet

Geçici bir süre barda çalışan Beste’nin yaşamı hiç tanımadığı bir adam olan Kuzey tarafından kaçırılması ile tepetaklak olur.

Kuzey, Beste’nin bildiği her şeyden daha tehlikeli ve karanlık bir kişidir. Çok geçmeden bu işte bir hata olduğu görülmektedir. Lakin onları birleştiren karanlık sırları ve tutkuları, onları birbirine daha çok mu bağlayacaktır yoksa sonsuza dek kopmalarına mı neden olacaktır?

*Ben hep aydınlıktım, kulaklardaki tatlı bir besteydim. Ben, güneydeki çöllerin tatlı meltemlerine ait bir müziktim, o ise kuzeydeki buzdan oluşmuş mağaraların tahtındaki kraldı. Kulakları müziğe sağır, teni sıcaklığa hasret, gözleri sevgiyi göremeyecek kadar kör, burnu ılık bir ıhlamur akşamını asla duyamayacak kadar körelmiş, dudakları buzdan ağlarla örülmüş, gerçek bir tutkunun sıcaklığını asla kalbinde hissedemeyecek buz kesmiş bir hükümdardı.*

Bir savaşın ortasında, yaşamla ölüm içindeki ince çizgide vals yapan Beste ve Kuzey…

Avına âşık olan avcı, avcı mıdır yoksa av mı?

 

Av Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu