Edebiyat Kitapları

Av Kutulu Özel Set PDF indir

Av Kutulu Özel Set PDF indir, e-kitap sitemizde Av Kutulu Özel Set kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aylem Güngördü tarafından kaleme alınan Av Kutulu Özel Set kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Av Kutulu Özel Set kitabını 9786250000069 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Av Kutulu Özel Set kitap özeti, Av Kutulu Özel Set pdf oku, Av Kutulu Özel Set yandex, Aylem Güngördü e-kitap pdf, Av Kutulu Özel Set PDF Drive, Av Kutulu Özel Set Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Av Kutulu Özel Set PDF Oku

Av Kutulu Özel Set Kısa Özet

Özel Tasarım Kutu İçeriği:
Ayraç
Defter
Poster
Kartpostal
Ciltli Kitap

Geçici bir süre barda çalışan Beste’nin yaşamı hiç tanımadığı bir adam olan Kuzey tarafından kaçırılması ile tepetaklak olur.

Kuzey, Beste’nin bildiği her şeyden daha tehlikeli ve karanlık bir kişidir. Çok geçmeden bu işte bir hata olduğu görülmektedir. Lakin onları birleştiren karanlık sırları ve tutkuları, onları birbirine daha çok mu bağlayacaktır yoksa sonsuza dek kopmalarına mı neden olacaktır?

*Ben hep aydınlıktım, kulaklardaki tatlı bir besteydim. Ben, güneydeki çöllerin tatlı meltemlerine ait bir müziktim, o ise kuzeydeki buzdan oluşmuş mağaraların tahtındaki kraldı. Kulakları müziğe sağır, teni sıcaklığa hasret, gözleri sevgiyi göremeyecek kadar kör, burnu ılık bir ıhlamur akşamını asla duyamayacak kadar körelmiş, dudakları buzdan ağlarla örülmüş, gerçek bir tutkunun sıcaklığını asla kalbinde hissedemeyecek buz kesmiş bir hükümdardı.*

Bir savaşın ortasında, yaşamla ölüm içindeki ince çizgide vals yapan Beste ve Kuzey…

Avına âşık olan avcı, avcı mıdır yoksa av mı?

Av Kutulu Özel Set PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu