Macera Kitapları

Ay Terapisi PDF indir

Ay Terapisi PDF indir, e-kitap sitemizde Ay Terapisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Ay Terapisi kitabı 130 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ay Terapisi kitabını 9786055107093 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ay Terapisi kitap özeti, Ay Terapisi pdf oku, Ay Terapisi yandex, Mustafa Ulusoy e-kitap pdf, Ay Terapisi PDF Drive, Ay Terapisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ay Terapisi PDF Oku

Ay Terapisi Kısa Özet

“İçindeki yalnızlık bir türlü yatışmıyordu. Hayat başkalarıyla ne kadar yaşanırsa yaşansın, insan yalnızlığını aşamıyordu. O da en sonunda bunu aşmaya çalışmayı bırakmış, yalnızlığında dinlenmeye karar vermişti. Bu ifadeye bayılıyordu: Yalnızlıkta dinlenmek”

Mustafa Ulusoy, Ay Terapisi`ndeki öyküleriyle, okurlarını “yalnızlıkta dinlenmeye” davet ediyor. Bu öyle bir davet ki, bizi psikiyatrinin sınırlarına çekip kendimiz üzerine düşündürüyor. Dr. Mavi`nin terapi metotlarıne tanık olurken, “ay`la tanışıyor, tanıştıkça da kendi derinliğimize varıyoruz.

“Ay, insanla hiç sürtüşmüyordu ama neden, neden?Neden hep yukarıda, semada intizam vardı da yeryüzünün kısmetine çatışma düşmüştü? Dr. Mavi `Hadi bunu anlayalım!`dedi. Masanın üzerine boş bir dosya kâğıdı koydu, `insan ile ay içinde bir karşı karşıya geldirma yapalım?”

Dünya seni bu kadar yormuşken, bak, ay ışığı tam önüne düşüyor.

Onu takip et…

Ay Terapisi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu