Edebiyat Kitapları

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF indir

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF indir, e-kitap sitemizde Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edogawa Rampo tarafından kaleme alınan Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabını 9786258401202 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitap özeti, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler pdf oku, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler yandex, Edogawa Rampo e-kitap pdf, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF Drive, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF Oku

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler Kısa Özet

*Zekice hileler icat ettikçe, herhalde sanatçıların eser yaratırken hissettiği mutluluğu; hilemi hayata geçirirken sanatkârca bir heyecanı ve gerginliği, nihayet hedefime ulaştığımda da tarifsiz bir tatmini hissediyordum. Erkek ve kadın kurbanlarımın, bir katilin huzurunda olduklarını bilmeksizin kana bulanmaları, delice çırpınarak can çekişmeleri bana başta nasıl da büyük bir haz vermişti!*

Japon polisiyesinin kurucusu kabul gören, ülkenin en ünlü yazarlarından birisi olan ve ismini Edgar Allan Poe’nun okunuşundan alan, *Uzakdoğu’nun Poe’su* Edogawa Rampo, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler’de gerçek ile rüyanın, akıl ile akıldışının sınırlarında dolaşan tekinsiz öyküler anlatıyor.

Aynalarla ve merceklerle aklını yitirip cehennemin kapılarını aralayan bir adam, yaptığı koltuğun içine gizlenerek koltuğa oturanlarla aşk yaşayan saplantılı bir mobilyacı, aşkı yüzünden bir resmin içinde yaşamaya başlayan bir genç, bir sandığın içinde mahsur kalan hasta bir yaşlıın korku dolu son dakikaları, can sıkıntısından kurtulmak için kendine özgü cinayet metotları bulan bir katil, suçlunun yakalanması için uygulanan psikolojik bir test, suç işlediği için adalete teslim olan bir uyurgezer ve daha fazlası bu gerilim dolu öykü derlemesinde kendine yer buluyor.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu