Roman Kitapları

Aynı Düşün İçinde PDF indir

Aynı Düşün İçinde PDF indir, e-kitap sitemizde Aynı Düşün İçinde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Aynı Düşün İçinde kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aynı Düşün İçinde kitabını 9786057637604 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aynı Düşün İçinde kitap özeti, Aynı Düşün İçinde pdf oku, Aynı Düşün İçinde yandex, Kolektif e-kitap pdf, Aynı Düşün İçinde PDF Drive, Aynı Düşün İçinde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aynı Düşün İçinde PDF Oku

Aynı Düşün İçinde Kısa Özet

Kadınlar mevcuttur, erkekler vardı. Birbirlerinden dünyalar kadar uzaklardı. Bir ara Mahmut Yıldırım bazılarını aynı düşün içine girmeye davet etti. Bir kadın ve bir erkek aynı düşü “düşündü”ler. Kadın erkeğin, erkek kadının düşüne düştü. Sonra bu düşlerin peşinde öykülerini yazdılar.

Düş bu ya arada bir bir otel koridorunda arada bir mutfakta kap kacak içinde, arada bir gelecek bir zamanda, bir parkın karanlığında, hastane önünde veya havaalanı girişinde ama daima hüzünlerin sessizliğinde sözcükler tümcelerin içine düştüler. Sonra çoğaldılar Aynı Düşün İçinde buluştular.

Aynı Düşün İçinde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu