Roman Kitapları

Aynı Gökyüzü Altında PDF indir

Aynı Gökyüzü Altında PDF indir, e-kitap sitemizde Aynı Gökyüzü Altında kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sema Öztürk tarafından kaleme alınan Aynı Gökyüzü Altında kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aynı Gökyüzü Altında kitabını 9786257522229 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aynı Gökyüzü Altında kitap özeti, Aynı Gökyüzü Altında pdf oku, Aynı Gökyüzü Altında yandex, Sema Öztürk e-kitap pdf, Aynı Gökyüzü Altında PDF Drive, Aynı Gökyüzü Altında Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aynı Gökyüzü Altında PDF Oku

Aynı Gökyüzü Altında Kısa Özet

Bülbül ne bilirdi aşkı yanı başında ona meşk eden gül olmasa? Âdem ne bilirdi vefayı ona her daim elini uzatan Havva olmasa? Çocuk nasıl başarabilirdi hayatta kalmayı, serpilip insan olmayı, daha dünya çapındaki ilk gününde kokusundan tanıdığı biricik anası olmasa? İnsan nereden bilebilirdi güzelliğin ve iyiliğin her zaman kötülüğe galebe çalacağını, KADIN denen o muhteşem varlık olmasa?
Ve hayat nasıl anlatabilirdi insana akla gelen her erdemin özünde sabır, metanet ve şefkat olduğunu, bütün bu özlerin kaynağı olan KADIN yaratılmış olmasa?

Aynı Gökyüzü Altında kitabı dünya çapındaki bütün kadınları aynı sevgi ve minnet çatısı altında toplamayı amacında olan bir eserdir. Yaşadığımızı hissettiğimiz her ânı, yalnızca yerde, gökte veya yürüdüğümüz yolda değil, aldığımız her nefeste bu eşsiz varlığa borçlu olduğumuzu hatırlatmak üzere kaleme alınmıştır çünkü KADIN, dünyayı güzelleştiren ve şekillendiren yegâne varlıktır. Ana, eş, evlat, doğuran, seven, doğurduğunu koşulsuz sevip sonra da ona diğer yaratılanları sevmeyi öğretendir KADIN.

Ne kitaplara sığar onların yüceliği ne ummanlara…

Lakin bizler, birer evlat, eş ve insan olarak

onlara şükranlarımızı sunmak istedik.

Dilimiz döndüğünce, kalbimizden kalemimize döküldüğünce…

Sürçülisan ettiysek affola.

Güneşiniz sevgi olsun…
Yazılarıyla kitaba hayat verenler:
Ayşe Başak Kaban – Bige Güven Kızılay – Can Özoğuz – Caner Cindoruk –

Ece Özbaş – Eda Pak – Emrah Öztürk – Feyzan Aksan – Fulya Gümüşpala Teke – İlhami Sidar – Mehmet Fırat Pürselim – Mehmet Zaman Saçlıoğlu –

Meltem Dağcı – Nermin Bezmen – Nilüfer Altunkaya – Nilüfer Benal –

Özlem Kiper – Polat Özlüoğlu – Sema Öztürk – Semrin Şahin –

Sevtap Ayyıldız – Zafer Doruk

Aynı Gökyüzü Altında PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu