Edebiyat Kitapları

Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı PDF indir

Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adam Silvera tarafından kaleme alınan Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı kitabını 9786254102776 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı kitap özeti, Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı pdf oku, Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı yandex, Adam Silvera e-kitap pdf, Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı PDF Drive, Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı PDF Oku

Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı Kısa Özet

Adam Silvera’nın ezber bozan ilk romanının, New York Times çoksatan yazarı Angie Thomas’ın önsözünü, yeni final bölümü “Daha Mutlu Son”u ve her şeyin nasıl başladığıyla alakalı sonsözü içeren özel baskısı.

Bu beklenmedik, yürek burkan, insanı derinden etkileyen New York Times çoksatan kitabında Adam Silvera, Bronx’ta tehlikeli bir yakın geleceği konu alıyor.

On altı yaşındaki Aaron Soto babasının intiharından sonraki aylarda kız arkadaşı Genevieve ve annesinin desteğine rağmen mutluluğu bulamamaktadır. Keder ve bileğindeki gülümseme şeklindeki yara, acısını unutmasına izin vermemektedir. Ama Aaron mahalleye yeni taşınan Thomas’la tanışınca içinde bir şeyler değişir. Thomas’la dostluğu Genevieve ve yakın dostlarıyla aralarında gerginliğe neden olsa da Aaron, ona karşı beklenmedik duygularını inkâr edemez.

Aaron ne Thomas’tan ayrı kalabildiği ne de yeni bulduğu mutluluğundan vazgeçebildiği için etkili bir önlem almayı düşünür. Leteo Enstitüsü’nün çığır açan hafıza değiştirme işlemi ona bu zorluklardan kurtulmayı vadetmektedir. Bu, gerçekte kim olduğunu unutacağı manasına gelse de.

Mutluluk bu kadar zor mu olmalı?

Az Biraz Mutlu – Daha Mutlu Son Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu