Psikoloji Kitapları

Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı PDF indir

Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kültegin Ögel tarafından kaleme alınan Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı kitabını 9789752554634 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı kitap özeti, Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı pdf oku, Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı yandex, Kültegin Ögel e-kitap pdf, Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı PDF Drive, Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı PDF Oku

Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı Kısa Özet

 Bağımlılık nasıl tedavi edileceği bir yolculuktur.

Çukurları, düz yolları, kışı, baharı, yokuşu, virajı olan bir yola benzer. Önemli olan hedefe doğru; yılmadan, tükenmeden, hatalar ve kazalardan öğrenerek, hep özgürlüğe doğru yürüyerek gitmektir.

Bu kitaptan hem bağımlılık ile ilgili her şeyi öğrenmek isteyen meraklılar, hem de alanda çalışanlar yahut eğitim görenler faydalanabilir.

Kitapta; bağımlılığın nedenleri, kullanılan maddelerin etkileri, bağımlılığı tanıma metotları, tedavi şekilleri, bağımlılığın nasıl önlenebileceğine ilişkin bilgiler yer alıyor.

Teorik bilgilerle okuyucunun kafasını şişirmeden, uygulamaya, yaşamı ve bağımlılık ile alakalı yaşananları anlamaya yönelik bir kitap…

Bağımlılık Tedavisi ve Temel Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu