Müzik Kitapları

Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 PDF indir

Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doğan Elmalı tarafından kaleme alınan Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 kitabı 262 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 kitabını 9786057796134 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 kitap özeti, Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 pdf oku, Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 yandex, Doğan Elmalı e-kitap pdf, Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 PDF Drive, Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 PDF Oku

Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 Kısa Özet

1965, Sivas doğumludur. 26 senedir bağlama eğitmenliği yapmaktadır. Bu bilgi birikimini ve eğitim faaliyetlerini sürekli olarak Doğan Elmalı Sanat Merkezi ve Mavi Müzik Sanat Merkezinde sürdürmektedir.

Kendisi profesyonel olarak bağlama üretimiyle de ilgilenip kişisel atölyesinde başarılı çalışmalarını sergilemektedir.

Bağlama Metodu Repertuvar Kitabı`nın içinde, bağlama düzeni tekniğine uygun türkülere yer verilmiştir. Metotta olabildiği kadar basit melodiler, pratiği geliştirici biçimde türküler sıralanmıştır. Alıştırmalar, türkülerin daha keyifli çalınmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle çalışmalar daha titiz ve özenli olmalıdır. Ayrıca temel nota bilgilerine, kolay uygulanabilir ezgilere ve pratiği geliştirici alıştırmalara yer verilmiştir.

Bu kitabın hem hobi hem de akademik olarak ilgilenenlerin yararlanacağı düzeyde olmasına dikkat edilmiştir.

Metot yeni başlayanların olduğu kadar, Güzel Sanatlar Lisesi ve müzik eğitimi veren kurumların da yararlanacağı düzeyde yazılmıştır.

Müziğin sihirli tesirini ve güzelliğini, tüm ruhunuzda hissederek yaşamak ve başarmak dileğiyle…

Bağlama Metodu Orta Seviye – 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu