Roman Kitapları

Bana Hikaye Anlatma PDF indir

Bana Hikaye Anlatma PDF indir, e-kitap sitemizde Bana Hikaye Anlatma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Meral Kurulay tarafından kaleme alınan Bana Hikaye Anlatma kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bana Hikaye Anlatma kitabını 9786257929080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bana Hikaye Anlatma kitap özeti, Bana Hikaye Anlatma pdf oku, Bana Hikaye Anlatma yandex, Meral Kurulay e-kitap pdf, Bana Hikaye Anlatma PDF Drive, Bana Hikaye Anlatma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bana Hikaye Anlatma PDF Oku

Bana Hikaye Anlatma Kısa Özet

Her hikâyede yangın çıkartıyor adeta. Küresel olmasa da yüreksel hikâyeler bunlar. Çağdaş bir eğitimcinin hayattan damıttığı capcanlı cam gibi öyküler.

Gözlemleme kabiliyetini, hayal gücüyle birleştirmiş. Adeta çığlık öyküleri bunlar.

Yaşayan, yaşanan, belki daha da yaşanacak olan…

Yüreğimizin bam teline dokunmakla kalmıyor, içimizi titretiyor. ‘İnsanlık durumlarını’ yalın, sade dile getirmiş ve değişik maskelerle dolaşan insana anlatmak istemiş.

Meral Kurulay’ın *Bana Hikâye Anlatma* adlı kitabındaki bütün hikâyeler insan olanın kalbiyle yazılmış. Okur, kendisiyle yüzleşmek istiyorsa bu hikâyelere gönlünü uzatsın. Bu kitapta içi boş bir hikâye yok. Bu kitap boşuna yazılmadı, okuyunuz isterim.

Engin Turgut

Bana Hikaye Anlatma PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu