Çocuk Kitapları

Bandırma Roket Kulübü PDF indir

Bandırma Roket Kulübü PDF indir, e-kitap sitemizde Bandırma Roket Kulübü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Bandırma Roket Kulübü kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bandırma Roket Kulübü kitabını 9786059795920 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bandırma Roket Kulübü kitap özeti, Bandırma Roket Kulübü pdf oku, Bandırma Roket Kulübü yandex, Ahmet Şerif İzgören e-kitap pdf, Bandırma Roket Kulübü PDF Drive, Bandırma Roket Kulübü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bandırma Roket Kulübü PDF Oku

Bandırma Roket Kulübü Kısa Özet

Sevilen yazar Ahmet Şerif İzgören, yaşanmış olaylardan esinlenerek yazdığı yeni çocuk romanında genç okurlara girişimcilik kelimeleri fısıldıyor. Heyecan içinde akıp giden bu ümitvar kitabı okurken, bir ilki gerçekleştirmek için sorumluluk üstlenen beş arkadaşın hayallerine tanıklık edecek, havacılık tarihimizin mühim noktalarında gezinecek, bu tarihe emek veren bazı isimlerle tanışacaksınız. *Okurla Sohbet* bölümü de yine okuruyla göz göze gelmek üzere sizi bekliyor.

*Hiç dönüp bakmayın. Güneşi arkanıza alırsanız yalnızca gölge görürsünüz, güneşe doğru dönerseniz gölgeler arkanızda kalır. Bırakın arkanızda kalsın gölgeler.*

Bu topraklarda uzay incelemeleri yapmayı, Ay’a roket göndermeyi tutkuyla istediler. BUM’da gümbür gümbür, neşeli adımlarla çalışmaya başladılar. Tüm şartları zorladılar. Önlerinde bir de yarışma var. Acaba kulüp üyeleri o roketi yapabilecek mi? Hepsinden mühimsi, roketleri gökte gururla süzülebilecek mi?

Beş arkadaşın havacılık tarihimize kazınmış maceraları sizin de ayaklarınızı yerden kesecek. Siz yeter ki isteyin, bekleyen o ılıman hava hep hazırdır hayallerinizi kucaklamaya. Yeter ki isteyin, yeter ki…

Bandırma Roket Kulübü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu