Edebiyat Kitapları

Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… PDF indir

Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… PDF indir, e-kitap sitemizde Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahir Ünsal Eriş tarafından kaleme alınan Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… kitabını 9789750748776 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… kitap özeti, Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… pdf oku, Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… yandex, Mahir Ünsal Eriş e-kitap pdf, Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… PDF Drive, Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… PDF Oku

Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde… Kısa Özet

*Maalesef,* diye başladı söze. Maalesef, beyaz bir kâğıdın tam ortasına damlayan kocaman bir mürekkep lekesi gibi düştü içime. Sanki iki mememin ortasında bir yer, içine sıcak su dökülmüş çay bardağı gibi patladı, kırıkları ciğerlerime battı adeta…
İlk baskısı 2012’de yapılan Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde…, Mahir Ünsal Eriş’in ilk kitabı. Lakin ilk kitaptan beklenmeyecek bir yetkinliğe sahip, konu ve bireyleri yönünden da enteresan bir değişiklik sergileyen bu birbirinden güzel öyküler arada bir bir çocuğun gözünden hayat yarasını, arada bir bir yetişkinin umutsuzluğunu, arada bir ergenlerin yakıcı ilişkilerini, arada bir de ufak dünyalara sığamayan büyük umutları anlatıyor. Bir kıyı şehrindeki hayata aç gençler, bir meydan kavgasıyla sönen umutlar, rastlantıların savurduğu hayatlar, sancılı büyümeler, ufak kasabalardaki büyük aile trajedileri de bu sarsıcı ve bir hayli etkili öykülere konu oluyor.
Bu ülke bireylerinın yaşama gailesini gençliğine karşın alabildiğine hassas ve olgun bir bakışla işliyor Mahir Ünsal Eriş. Yeri geldiğinde kendine özgü mizahını da konuşturarak her tür insanlık haline tercüman oluyor. Ezcümle, daha ilk kitabıyla ustalaşan yazarlardan olduğunu ispatlıyor.

Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu