Ekonomi Kitapları

Banka Şube Müdürünün El Kitabı PDF indir

Banka Şube Müdürünün El Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde Banka Şube Müdürünün El Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çiğdem Güven tarafından kaleme alınan Banka Şube Müdürünün El Kitabı kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Banka Şube Müdürünün El Kitabı kitabını 9786254340024 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Banka Şube Müdürünün El Kitabı kitap özeti, Banka Şube Müdürünün El Kitabı pdf oku, Banka Şube Müdürünün El Kitabı yandex, Çiğdem Güven e-kitap pdf, Banka Şube Müdürünün El Kitabı PDF Drive, Banka Şube Müdürünün El Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Banka Şube Müdürünün El Kitabı PDF Oku

Banka Şube Müdürünün El Kitabı Kısa Özet

Bankacılık sektöründe, tüm banka şube müdürleri, adayları, aday adayları ve banka şube müdürleri ile iş ilişkisinde olan tüm taraf ve paydaşların okuyabileceği Banka Şube Müdürünün El Kitabı kendini önderlik alanında geliştirmek isteyenlere ışık tutmayı amaçlıyor.
Çiğdem Güven’in kaleme aldığı ve *Kendini Yönet*, *İşini Yönet*, *Ekibini Yönet*, *Deneyim Paylaşımları* ve *Makaleler* ana başlılarından bir araya gelen Banka Şube Müdürünün El Kitabı, yazarın bankacılık sektöründe uzun senelera dayanan tecrübelerini paylaştığı ve yönetici adaylarına ile kendini önderlik alanında geliştirmek isteyenlere rehber olabilecek kıymetli bir kaynak…
Kendini tanıyıp yönetmek, tüm yönetilmesi gereken ilişkilerde kritik başlangıç noktasıdır. Kitapta yöneticinin kendini tanıyıp yönetmesinin, diğer yönetim alanlarına nasıl etki edeceğini bulacaksınız.
Stratejik, efektif çalışma bilinci, kurum ve yönetici için ve aslında alakalı olabilecek tüm taraflar için zaman ve para kazancıdır, maliyet tasarrufudur. Kitapta yazarın yönetim kademelerinde yaşadığı tecrübeleri ve bu tecrübelerin müthiş katkısını okuyacak ve ilham alacaksınız.
Çalışanı geliştirmek, kariyeri için bir üst role hazırlamak, yerine geçecek kişiyi yetiştirmek yöneticinin olmazsa olmaz rollerindendir. Bu hem yüksek güçlü çalışanların kuvvetli alanlarının daha da parlatılması hem de düşük güçlü çalışanların gelişiminin desteklenmesi için geçerlidir. Banka Şube Müdürünün El Kitabı, bu konuyu kapsamlı biçimde ele alarak çalışanlarınızı daha iyi tanımanızda, kuvvetli ve gelişime açık yönlerini keşfetmenizde size klavuzluk edecek.
Yazar ile ilgili
Finansal enstrümanların değerlendirilmesi, fiyatlandırılması, yönetilmesi ve pazarlanması hususunda deneyim sahibi olan Çiğdem Güven, 20 yılı aşkın süredir bankacılık ve finans sektörlerinde mühim bir yer edinmiştir. 2013’te danışmanlık hizmeti sunmaya başlamadan önce, inşaat, enerji ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Cengiz Grup bünyesinde, Merkezi Finans Yönetim Başkanı (CFO) olarak çalışmıştır. Grubun tüm finansal faaliyetlerinden sorumlu olan Güven, Cengiz Grup öncesinde, 20 yıl Garanti Bankası çatısı altında farklı pozisyonlarda yöneticilik yapmıştır.
Ayrıca Çigˆdem Güven, bugüne dek 4000 saatin üzerinde, planlamasını ve düzenlemesini yapmış olduğu, tecrübelerini ve bilgisini paylaştığı; yönetim, finansal danışmanlık, koçluk, mentorluk programları ile bugünün ve yarının önder yöneticilerinin kendini geliştirmesinde mühim aktarımlarda bulunmuştur. Yazarın uzmanlık alanları içinde, büyük ölçekli ticari şube yönetimi, risk yönetimi, bütçelendirme ve harcama kontrolü, kredi analizi ve yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, yetenek yönetimi ve gelişimi, enerji, madencilik ve inşaat sektörlerinde proje finansmanı bulunmaktadır.

Banka Şube Müdürünün El Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu