PDF

Başarının 11 Adımı PDF Oku indir

Başarının 11 Adımı PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Başarının 11 Adımı kitabını araştırdık. Ayrıca Anonim tarafından kaleme alınan Başarının 11 Adımı kitap özetinin yanı sıra, Başarının 11 Adımı pdf oku, Başarının 11 Adımı yandex, Başarının 11 Adımı e-kitap pdf, Başarının 11 Adımı PDF Drive, Başarının 11 Adımı Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Başarının 11 Adımı PDF indir Oku

Hedeflerinizi gerçekleştirmeye giden yola hoş geldiniz. Bu sayfaları okuduğunuza göre yaşantınızda bir şeyleri değiştirmeyi düşündüğünüzü aktarabiliriz. Eğer değişim basit olsa idi bunu zaten kendi kendinize yapardınız. Bunun yanında değişime hazır olmanız en büyük artınız. Bu kitapçık size zorlukları aşmanızda ve kendiniz için daha iyi / kaliteli bir yaşam yaratmanıza yol gösterecektır. Bu sözler bu kitapçığın İngilizce’sini bize gönderen ziyaretçimize ait. Kendisi ABD’de binlerce dolar ödeyerek aldığı hayat danışmanlığının aslında bu notlardan ibaret olduğu ve herkes tarafından da uygulanabileceğini iddia ediyor. Biz de bu bilgiyi sizinle paylaşmak için kitapçığı Türkçe’ye çevirdik ve kullanımınıza sunduk. Kitapçık ile ilgiliki görüşlerinizi bekliyoruz. Başarıya giden yolda bol şans dileklerimizle. Mevcut alışkanlıklarınızı değiştirmeyi ve yenilerini kazanmayı düşünmelisiniz. Eğer yaptıklarınızı değiştirmezseniz, elde edecekleriniz de değişmez! Her gün yalnızca ufak bir iyileştirme yapmanız, farkı yaratabilir. Evet, bu kadar kolay. Sakın yalnızca yanlış yaptığınız veya iyi yapmadığınızı düşündüğünüz şeylere odaklanma tuzağına düşmeyin. İyi yaptığınız şeyleri belirlemeye başlayın, hatta bir adım daha öteye giderek bunların bir listesini çıkarın.

Bu uygulama, yolunuzdaki önüne geçeri yıkmanıza ve arzuladığınız hedefe ulaşmanıza yol gösterecek, kendinize olan güveninizi ve öz-saygınızı arttıracaktır. “Başarısızlık” kelimesi ile alakalı ön yargılarınızı yıkın! Başarısızlığı beklentilerinizin değişik bir çıktısı veya sonucu olarak gürün. Bu farklı çıktıdan çok şey öğrenebileceğinizi düşünün. Bu nedenle başarısızlığı inpara kazanmayın ve görmezlikten gelmeyin. Bunun yerine başarısızlıktan edindiğiniz tecrübe ve bilgileri kutlayın. Aynı zamanda yaşantınızda iyi olan şeyleri not edin. Bazı zaman iyi olmayan şeylerle o kadar meşgul oluruz ki, bunun neticesinde yalnızca kıymetli fırsatları değil, etrafımızda olan güzel şeyleri de gözden kaçırabiliriz. Peki, arzuladığınız yaşamı yaratmaya hazır mısınız? Bunun için kararlı olun ve kendinize değişeceğinizi taahhüt edin.

Başarının 11 Adımı PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu