Roman Kitapları

Battal Gazi PDF indir

Battal Gazi PDF indir, e-kitap sitemizde Battal Gazi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şaban Öz tarafından kaleme alınan Battal Gazi kitabı 88 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Battal Gazi kitabını 9786258422535 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Battal Gazi kitap özeti, Battal Gazi pdf oku, Battal Gazi yandex, Şaban Öz e-kitap pdf, Battal Gazi PDF Drive, Battal Gazi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Battal Gazi PDF Oku

Battal Gazi Kısa Özet

Battal -Bir Efsanenin Çocukluğu- isimli toplam beş kitaptan
bir araya gelen serinin içeriğini, kültür tarihimizin mühim bir kahramanı olarak kabul edilmiş Battal Gazi`nin çocukluğu üzerinden kurgulanmış maceraları oluşturmaktadır.

Birinci kitapta Battal, köyü ve dostları anlatılırken, ikinci
kitapta Battal ve dostları bir casusluk macerasının içinde bulunmaktadırlar. Üçüncü kitap Battalın medrese eğitimi ve dönemin bilgi merkezlerine yaptığı yolculuk ele alınmaktadır. Dördüncü kitapta ise Battalın köyünde medrese yaptırma çalışmalarına ek olarak atı Aşkar’ın çalınması üzerine yaşanılanlar işlenmiştir. Son kitapta ise dostlarıyla İstanbul`a kadar yaptığı yolculuk ve yaşadıkları maceralara yer verilmiş.

Battal Gazi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu