PDF

Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim PDF Oku indir

Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim kitabını araştırdık. Ayrıca Baybars Altuntaş tarafından kaleme alınan Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim kitap özetinin yanı sıra, Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim pdf oku, Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim yandex, Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim e-kitap pdf, Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim PDF Drive, Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim PDF indir Oku

Şimdiye kadar verdiğim konferanslarda seneler içinde binlerce üniversite öğrencisine hitap ettim ve şunu anladım: Üniversite öğrencilerinin aşağı yukarı tamamı, Türkiye’de başarılı olmak için mutlaka bir ’dayın’, mutlaka bir ‘torpilin’, mutlaka aileden gelen bir ‘servetin’ veya mutlaka bir ‘çevren’ olacak”, buna inanıyorlar. İşte bu kitabı yazmaya bu yüzden karar verdim. Benim ne bir “dayım”, ne bir “torpilim”, ne bir “servetim”, ne de bir “çevrem” vardı. Öğretmen bir annenin ve emekli bir askerin çocuğu olarak şunları rüyamda görsem inanmazdım: “Cebimde beş para yokken kurduğum şirket Türkiye’nin en mühim 100 franchising markasından biri olacak. Girişimciliğin beşiği olan Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı beni girişimciliği konuşmak üzere Beyaz Saray’a davet edecek, dünyanın 16. büyük ekonomisinin en başındaki insan olan Başbakanımız, Obama’ya yazdığı özel mektubu benimle gönderecek… CNN International Washington’da Obama’nın zirvesini benimle canlı yayında değerlendirecek, dünyanın en mühim girişimcilik show programında 22 ülkenin 110 ‘Dragon’undan bir diğeride ben bulunacağım.” Siz rüyanızda bunları görseniz inanır mıydınız? Ama bunların hepsi oldu. Torpilim yoktu, param yoktu, çevrem yoktu… İşin kolayına kaçıp “Batsın bu dünya” diyebilirdim. Ama demedim. Şuna gönülden inanıyorum: Güzel ülkemiz herkesin rüyalarının gerçeğe dönüşebildiği bir ülke. Yeter ki siz isteyin… Bu kitabı yazarak istedim ki 7’den 77’ye herkes bir de benim baktığım pencereden baksın dünyaya. Nasıl yaptığımı olanca içtenyetim ve saflığımla anlattım bu kitapta. Ve istedim ki sizin de benden bir farkınızın olmadığını anlayın. Bir öğretmen çocuğu olarak ben yaptıysam ve başardıysam, daha iyilerini siz de çok rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu kitapta yalnızca hayat hikâyemi anlatmadım.

Neyi nasıl yaptığımı da siz değerli okurlarımıza anlatmak istedim. Bu kitabı iki boyutta hazırladım. Kitap içinde kitap var; Bir yandan hayat hikâyemi, diğer yandan da kendi işinizi kurana kadar başarılı bir girişimci olarak neleri nasıl yapmanız gerektiğini anlattım. Seçili alanları takip ederek, işinizi kurarken siz değerli okurlarımıza meşale olacak öğütler verdim. Soluksuz okuyacağınızdan eminim. Ülkemize her yaştan, her kesimden çiçeği burnunda Baybars Altuntaş’lar kazandırması dileğiyle, bu kitabımı tüm girişimcilere armağan ediyorum.

Baybars Altuntaş – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu