Edebiyat Kitapları

Baytar Hanım 1 – Güriz PDF indir

Baytar Hanım 1 – Güriz PDF indir, e-kitap sitemizde Baytar Hanım 1 – Güriz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Meryem Soylu tarafından kaleme alınan Baytar Hanım 1 – Güriz kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Baytar Hanım 1 – Güriz kitabını 9786257642347 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Baytar Hanım 1 – Güriz kitap özeti, Baytar Hanım 1 – Güriz pdf oku, Baytar Hanım 1 – Güriz yandex, Meryem Soylu e-kitap pdf, Baytar Hanım 1 – Güriz PDF Drive, Baytar Hanım 1 – Güriz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Baytar Hanım 1 – Güriz PDF Oku

Baytar Hanım 1 – Güriz Kısa Özet

“Aşkın en bordo hâliydi bizimkisi.”

Mutluluğun peşinden koşarken ayağım takılıp dizlerimin
üzerine düştüğümde ufak bir çocuk gibi ağlamaya başladım. Tam o sırada beyaz atlı olmasa da yeşil kamuflajlı bir adam çıktı karşıma. İlk başta siyah postalları takıldı gözüme.
Başımı kaldırıp yüzüne baktığımda ne de uzun gelmişti boyu…
Güneşi tam arkasına alan prensimin yüzüne düşen gölge, ondaki güzelliği saklasa da o ela gözlerini görmemek için kör olmak gerekirdi. Sert çehresi ve çatık kaşlarına inat uzattığı eli aracılığıyla ben fazlatan görmüştüm merhametini. Tereddütle kaldırdığım elimi sıkıca kavradığı andan bu yana hiç pişman olmadım ve hep iyi ki dedim…

“Askeri sevmek zordur İnci’m.
Cesaret ister, sabır ister…
Sen daha ne kadar sabredeceksin?”

Yüzbaşı & Sarışın

Baytar Hanım 1 – Güriz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu