Edebiyat Kitapları

Baytar Hanım 2 – Saye PDF indir

Baytar Hanım 2 – Saye PDF indir, e-kitap sitemizde Baytar Hanım 2 – Saye kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Meryem Soylu tarafından kaleme alınan Baytar Hanım 2 – Saye kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Baytar Hanım 2 – Saye kitabını 9786258099416 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Baytar Hanım 2 – Saye kitap özeti, Baytar Hanım 2 – Saye pdf oku, Baytar Hanım 2 – Saye yandex, Meryem Soylu e-kitap pdf, Baytar Hanım 2 – Saye PDF Drive, Baytar Hanım 2 – Saye Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Baytar Hanım 2 – Saye PDF Oku

Baytar Hanım 2 – Saye Kısa Özet

Kimsesizliğimin verdiği koca boşluğu dolduracak kadar genişti kalbi. Soğukta kalmış, üşüyen bedenimi ısıtacak kadar güzeldi gülüşleri. Tüm duygularımın yanına iliştirdiğim güvensizliğimi bertaraf edecek kadar cesurdu gözleri. Nereden bilebilirdim bir gelincik çiçeğini kalbimin üzerindeki vatan toprağına ektiğimde hasretle sulayacağımı, güneşine engel olmayayım diye gölgemden uzak tutacağımı?

“Gitmek hiç bu kadar zor olmamıştı, hiç bu kadar ağır gelmemişti İnci.”

Her şey kendi ayaklarımın üzerinde özgürce durmak istememle başladı. İstedim ki parmağımdaki halka boynumda olmasın. Nereden bilebilirdim özgür olmak isterken aşka esir düşeceğimi? Belki de yaşayarak öğrenmeliydim âşık kalplerin esarete hasret gideceğini.

“Bana bu son demiştin. Sözünde dur sevgilim, bu son olsun.”

Yüzbaşı & Sarışın

Baytar Hanım 2 – Saye PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu