Sağlık Kitapları

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu PDF indir

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu PDF indir, e-kitap sitemizde Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lawrence E. Shapiro tarafından kaleme alınan Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu kitabı 177 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu kitabını 9789755096469 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu kitap özeti, Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu pdf oku, Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu yandex, Lawrence E. Shapiro e-kitap pdf, Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu PDF Drive, Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu PDF Oku

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu Kısa Özet

Çoğu kez bebeğinizin aklına gelen *iyi fikirler* –burnuna boya kalemi sokmak, hareket halindeki bir pusetten tırmanıp çıkmak– sizi paniğe sürükleyebilir. Bu tip stresli durumlar yaşandığinde, onlarla başa çıkmak için bi hayli hızlı ve soruna odaklı önerilere ihtiyaç duyarsınız. Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu, tıkanarak boğulma, puset kazaları, astım krizi, burundaki yahut kulaktaki yabancı cisimler de dâhil olmak üzere, bebeğinizin başına gelebilecek kırkı aşkın yaygın acil durumla başa çıkmanız için gerekli bilgileri içeriyor.

Bir çocuk psikologu ve acil servis doktoru tarafından ortaklaşa yazılan Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu’ndaki her konu başlığı, yaşanan acil durumla başa çıkmanızı sağlayacak sıra sıra bir rehber ve ufak *ufları* ciddi kazalardan ayırmanıza yol gösterecek öğütler içeriyor. Bu kitap bunun bunun yanında, hastanelerin acil servislerinde daha bi hayli hızlı yardım almanın metotlarıni anlatırken, yeni yürümeye başlayan çocuklara CPR uygulamanın yollarını gösteren fazla kıymetli ek bir kılavuzu da içinde yer alıyor. Bu kaynak aracılığıyla akıllıca ve hızlı bir şekilde harekete geçmeye hazırlanmış olacaksınız: Bebeğinizin başına ne gelirse gelsin!

Size gereken bilgiyi en stresli anlarda bile rahatlıkla bulacağınız biçimde tasarlanan bu kılavuzu bebeğinizin olduğu her yerde bulundurun!

Bebekler İçin Acil Yardım Kılavuzu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu