Sağlık Kitapları

Bedenin Kilolu Ya Sen PDF indir

Bedenin Kilolu Ya Sen PDF indir, e-kitap sitemizde Bedenin Kilolu Ya Sen kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fırat Çakır tarafından kaleme alınan Bedenin Kilolu Ya Sen kitabı 205 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bedenin Kilolu Ya Sen kitabını 9786059780148 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bedenin Kilolu Ya Sen kitap özeti, Bedenin Kilolu Ya Sen pdf oku, Bedenin Kilolu Ya Sen yandex, Fırat Çakır e-kitap pdf, Bedenin Kilolu Ya Sen PDF Drive, Bedenin Kilolu Ya Sen Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bedenin Kilolu Ya Sen PDF Oku

Bedenin Kilolu Ya Sen Kısa Özet

Ey okuyucu;

Her zaman nizami bir fiziğe sahip olmayı hayal ettin. Ama hep hayalde kaldı ve umudunu yitirmeye başladın. Sana hep nasıl kilo vereceğin anlatıldı, denemediğin yol, uygulamadığın diyet kalmadı. Bin bir umutla bu uğurda çevrendeki herkesi dinledin ve onların dediklerini dahi yaptın. Emin ol bende senin geçtiğin bu yollardan geçtim. Evet hayal ettiğiniz gibi olmak olabilecek!.

Nasıl kilo vereceksiniz?

Kilolarınızdan kurtulurken nasıl sağlıklı kalacaksınız?

Kilo verirken güçten düşmemeyi ve hatta güç kazanmayı nasıl başaracaksınız?

Hamilelikte sağlıklı beslenmek ve aşırı kilo almamak olabilecek mü?

Stresin kiloya etkileri nelerdir? Bel fıtığı nedir, nasıl iyileşir ve ardından nasıl korunulur?

Çok zayıfsınız ve kilo almanız gerekiyor, ama nasıl?

Yukarıdaki gibi daha onlarca soruya yanıt veren elinizdeki kitapta, Beden Bilgesi Fırat Çakır, çalışma ve eğitimlerinde senelerdır kullandığı teknikleri, edindiği tecrübeleri, kilo üzerine edinilmiş tüm yanlış bilgileri, yapılmış tüm hataları, doğrularıyla bir araya getirdi.

Ömür boyu sürdürülebilecek `kilo yönetimi` disiplininin altın anahtarları `Bedenin Kilolu Ya Sen` kitabında…

Bedenin Kilolu Ya Sen PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu