Psikoloji Kitapları

Belki de Biriyle Konuşmalısın PDF indir

Belki de Biriyle Konuşmalısın PDF indir, e-kitap sitemizde Belki de Biriyle Konuşmalısın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lori Gottlieb tarafından kaleme alınan Belki de Biriyle Konuşmalısın kitabı 466 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Belki de Biriyle Konuşmalısın kitabını 9786051924083 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Belki de Biriyle Konuşmalısın kitap özeti, Belki de Biriyle Konuşmalısın pdf oku, Belki de Biriyle Konuşmalısın yandex, Lori Gottlieb e-kitap pdf, Belki de Biriyle Konuşmalısın PDF Drive, Belki de Biriyle Konuşmalısın Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Belki de Biriyle Konuşmalısın PDF Oku

Belki de Biriyle Konuşmalısın Kısa Özet

Konusunda uzman bir psikoterapist ve yazar olan Lori Gottlieb, kırklı yaşlarında beklenmedik bir ayrılık yaşıyor. İyileşme sürecinin bir parçası olarak kendisi de terapiye gitmeye karar veren Lori’nin yaşamına işinde uzman ama enteresan bir terapist giriyor: Wendell. Tuhaf hırkası ve pantolonuyla, meslektaşlarının pek de tercih etmeyeceği terapi odası dekorasyonuyla bir TV dizisinden fırlamış gibi görünmekte.

Aldığı sıkı eğitime ve deneyime rağmen yaşamındaki bu beklenmedik krizi aşmaya çalışan Lori, eşzamanlı olarak danışan hayatlarının mahrem odalarında dolaşmaya sürdürmekte: Bencil bir Hollywood yapımcısı, kanser teşhisi konan yeni evli bir kadın, yaşamında hiçbir şey düzelmezse doğum gününde intihar edeceğini söyleyen yaşlı bir kadın ve yanlış adamlarla takılmaktan vazgeçemeyen genç bir kadın…

Şaşırtıcı bir bilgelik ve mizahla Gottlieb; aşk ve arzu, anlam ve ölümlülük, suçluluk ve kurtuluş, korku ve cesaret, umut ve değişim içindeki gergin ipte yol alırken, kendimize ve bir başkasına dile getirdiğimiz gerçekleri ve kurguları inceleyerek kör noktalarımızı işaret ediyor.

Belki de Biriyle Konuşmalısın; geçmiş hikâyelerimizi gözden geçirmenin, ilerlememize ve iyileşmemize nasıl yardımcı olduğuna dair çok derin ve kişisel, ama bir o kadar da keyifli ve evrensel bir tura çıkarıyor bizi.

Belki de Biriyle Konuşmalısın PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu