PDF İndir

Belladonna PDF indir

Belladonna PDF indir, e-kitap sitemizde Belladonna kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adalyn Grace tarafından kaleme alınan Belladonna kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Belladonna kitabını 9786053048275 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Belladonna kitap özeti, Belladonna pdf oku, Belladonna yandex, Adalyn Grace e-kitap pdf, Belladonna PDF Drive, Belladonna Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Belladonna PDF Oku

Belladonna Kısa Özet

New York Times`ın çok satan yazarı Adalyn Grace, son derece romantik, Gotik esintiler taşıyan, zenginlik, tutku ve ihanet dolu bir dünyanın kapılarını okuyucuları için aralıyor.

Bebekken öksüz kalan Signa, on dokuz yaşına kadar iyiliğinden fazla ona kalacak mirası düşünen vasiler tarafından büyütülür ve bu vasilerden her biri, kötü bir sonla yüz yüze kalır. Signa’nın son durağı, Thorn Grove`da yaşayan, hayatta kalan son akrabaları olan Hawthornelardır. Ailenin babası, çılgın partilerle ölen karısının yasını tutarken oğlu, kaybetmekte oldukları itibarlarını geri kazanmak için uğraşır. Ailenin kızı ise gizemli bir hastalığa yakalanmıştır. Evin annesinin ruhu, Signa ile iletişim kurar ve birileri tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia eder. Signa, sığındığı bu yeni ailenin büyük bir tehlikede olabileceğini fark eder ve katili yakalamak için huysuz bir seyisten yardım istemek zorunda kalır.

Lakin Signa`nın katili görülmektedirmak için tek şansı, ondan hiç uzaklaşamayan, büyüleyici ve tehlikeli bir gölge olan Ölüm’le ittifak yapmasıdır. Ölüm, onun yaşamını cehenneme çevirmiş olsa da aralarında Signa’nın hayal edemeyeceği kadar güçlenen ve büyüyen, karşı konulamaz bağ oluşacaktır.

Belladonna PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu